MB "Meno injekcija" — įmonės kodas 303172353
- Įmonės kodas
- 303172353
- PVN nr.
- 303172353
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikiai
- Miestas
- Mažeikiai
- Adresas
- Mažeikiai, Pavenčių g. 25-52, LT-89182, 89182 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Oct 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 215 | 13 513 | 16 740 | 18 218 | 34 101 | 32 436 | 36 265 |
| Visos pajamos | 6 215 | 13 513 | 16 740 | 18 218 | 34 101 | 32 436 | 36 265 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 448 | 6 612 | 7 058 | 4 653 | 13 672 | 17 213 | 19 819 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 326 | 6 281 | 6 705 | 4 421 | 11 621 | 16 352 | 18 828 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 3 700 | 2 521 | 1 342 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4 974 | 7 478 | 14 979 | 20 834 | 33 599 | 50 052 | 68 643 |
| Visi įsipareigojimai | 678 | 601 | 218 | 482 | 284 | 385 | 148 |
| Nuosavas kapitalas | 4 296 | 10 577 | 17 282 | 21 694 | 33 315 | 49 667 | 68 495 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 9020 įmonių (2021).
Trumpai
MB "Meno injekcija" 2021 m. nurodė 36 265 € apyvartą, tai yra 11,8% daugiau nei 2020 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikiai. Įmonė uždirbo 18 828 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 51,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 148 €, o nuosavas kapitalas — 68 495 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga "Muzikos Meka" | Mažeikiai | 68 894 | 6 297 | 3 |
| MB "Ferro live" | Vilnius | 36 205 | 1 922 | — |
| UAB "Likė" | Klaipėda | 36 067 | −3 788 | 3 |
| MB Cello club | Vilnius | 36 023 | 13 036 | — |
| VšĮ "Integralūs sprendimai" | Vilnius | 36 524 | −336 | — |
| VšĮ Mimų teatras | Kaunas | 37 070 | 121 | 2 |
| Viešoji įstaiga "Via artis" | Vilnius | 37 075 | −1 490 | 2 |
| Viešoji įstaiga "TEATRIUKAS" | Drąsių k. | 35 205 | −49 935 | 6 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Meno injekcija" apyvarta?
2021 m. MB "Meno injekcija" nurodė 36 265 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Meno injekcija" dirba pelningai?
Taip. 2021 m. įmonė uždirbo 18 828 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 51,9%.
Kokia veikla užsiima MB "Meno injekcija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Mažeikiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Meno injekcija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą