MB "Mados taškai" — įmonės kodas 304200492
- Įmonės kodas
- 304200492
- PVN nr.
- 304200492
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Šeduvos g. 23, LT-76249, 76249 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4771 — Drabužių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Mar 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 31 918 | 28 905 | 30 989 | 23 927 | — | 6 379 | 1 357 | 274 | 16 |
| Visos pajamos | 31 918 | 28 905 | 30 989 | 23 927 | — | 6 379 | 1 357 | 274 | 16 |
| Pelnas prieš mokesčius | 56 323 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 18 842 | 9 127 | 10 799 | 8 | 7 944 | 2 635 | 1 949 | 2 147 |
| Grynasis pelnas | 56 677 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 18 842 | 9 127 | 10 799 | 8 | 7 944 | 2 635 | 1 949 | 2 147 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 2 | — | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 11 675 | 4 731 | 3 556 | 231 | 151 | 342 | 26 | 19 | −13 |
| Visi įsipareigojimai | 4 016 | 15 560 | 23 512 | 26 333 | 1 | 8 136 | 1 661 | −27 | −505 |
| Nuosavas kapitalas | 7 659 | −10 829 | −19 956 | −26 102 | 150 | −7 794 | −1 635 | 46 | 492 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 601 NACE 4771 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Mados taškai" 2024 m. nurodė 16 € apyvartą, tai yra 94,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 39 vietą tarp 47 „Drabužių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 2 147 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė −505 €, o nuosavas kapitalas — 492 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Drabužių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Irdela" | Šiauliai | 624 | −55 | — |
| UAB "Oskaras madai" | Šiauliai | 1 997 | 598 | 1 |
| UAB "Dovilona" | Šiauliai | 3 061 | −894 | — |
| MB Efukum | Šiauliai | 6 287 | 2 281 | — |
| MB "Sportspotas" | Šiauliai | 8 035 | 2 379 | — |
| MB "GIRĖJAS" | Šiauliai | 9 604 | 946 | — |
| UAB "Erdu" | Šiauliai | 11 039 | −6 204 | 2 |
| Individuali įmonė | Šiauliai | 16 656 | 191 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Mados taškai" apyvarta?
2024 m. MB "Mados taškai" nurodė 16 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Mados taškai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 147 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Mados taškai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Drabužių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4771), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Mados taškai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą