MB Lukakon — įmonės kodas 306314441
- Įmonės kodas
- 306314441
- PVN nr.
- LT100016024310
- Regionas / savivaldybė
- Rietavas
- Miestas
- Rietavas
- Adresas
- Rietavas, Daržų g. 32-3, LT-90314, 90314 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon May 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 36 415 | 31 687 |
| Visos pajamos | 36 415 | 31 687 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 581 | 1 145 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 581 | 1 061 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 5 724 | 4 675 |
| Trumpalaikis turtas | 4 232 | 6 205 |
| Visi įsipareigojimai | 5 423 | 6 140 |
| Nuosavas kapitalas | 4 580 | 4 740 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
MB Lukakon 2024 m. nurodė 31 687 € apyvartą, tai yra 13,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Rietavas. Įmonė uždirbo 1 061 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 140 €, o nuosavas kapitalas — 4 740 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Žagata | Rietavas | 15 512 | 244 | 1 |
| UAB "Privatus meistras" | Rietavas | 52 530 | 18 679 | 1 |
| UAB "Nekilnojamasis turtas LT" | Rietavas | 87 900 | 98 792 | 1 |
| Mažoji bendrija Gustida | Vilnius | 31 670 | 2 601 | — |
| UAB "Akvatika" | Klaipėda | 31 670 | 15 039 | 4 |
| MB "Adifa" | Gruzdžiai | 31 627 | 10 143 | — |
| UAB "Europlius LT" | Vilnius | 31 624 | 5 869 | 2 |
| UAB "Vasaros laikas" | Vilnius | 31 557 | 13 882 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Rietavas) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Rietavas) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 13 įmonių statyba veiklos srityje (Rietavas) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Rietavas įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Naujos įmonės Rietavas savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 9. vieta — TOP 12 įmonių statyba veiklos srityje (Rietavas) pagal apyvartą 2023 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Rietavas) 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Rietavas) 2023 m.
- 61. vieta — Didžiausios Rietavas įmonės pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Lukakon apyvarta?
2024 m. MB Lukakon nurodė 31 687 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Lukakon dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 061 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,3%.
Kiek darbuotojų turi MB Lukakon?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Lukakon?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Rietavas.
Norite išsamios įmonės analizės MB Lukakon?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą