MB Linen Harmony — įmonės kodas 305561061
- Įmonės kodas
- 305561061
- PVN nr.
- 305561061
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Šaltinių k. 2
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Dūkšto sen., Šaltinių k. 2, LT-30266, 30266 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1421 — Viršutinių drabužių siuvimas (gamyba)
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed May 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 913 | 5 866 | 10 942 | 10 933 | 18 574 |
| Visos pajamos | 1 913 | 5 866 | 10 942 | 10 933 | 18 574 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 3 037 | 0 | 0 | 94 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 481 | 0 | 3 765 | 2 877 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 909 | 0 | 0 | 89 |
| Grynasis nuostolis | 481 | 0 | 3 765 | 2 877 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 1 025 | 3 216 | 1 838 | 489 | 4 |
| Trumpalaikis turtas | 12 855 | 4 909 | 1 256 | 4 382 | 8 756 |
| Visi įsipareigojimai | 1 028 | 1 158 | 4 417 | 6 631 | 10 431 |
| Nuosavas kapitalas | −431 | 2 478 | −1 323 | −1 760 | −1 671 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 290 NACE 1421 įmonių (2024).
Trumpai
MB Linen Harmony 2024 m. nurodė 18 574 € apyvartą, tai yra 69,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Viršutinių drabužių siuvimas (gamyba)“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė uždirbo 89 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 431 €, o nuosavas kapitalas — −1 671 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Viršutinių drabužių siuvimas (gamyba)“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Peltakys" | Garliava | 18 494 | 13 176 | 1 |
| UAB "Elvė" | Vilnius | 18 377 | −1 161 | 1 |
| MB "Dizainerės projektai" | Kaunas | 18 281 | 763 | — |
| MB Retos artelė | Kaunas | 18 906 | 3 184 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "TOGETA" | Vilnius | 18 060 | 11 176 | 1 |
| UAB "Imelina" | Kauno m. sav. | 18 049 | −4 746 | 1 |
| MB "Mada manaip" | Gervėnupio k. | 18 020 | 4 189 | 2 |
| UAB "VILANITA" | Vilnius | 17 605 | −11 229 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 18 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 19 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Linen Harmony apyvarta?
2024 m. MB Linen Harmony nurodė 18 574 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Linen Harmony dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 89 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,5%.
Kiek darbuotojų turi MB Linen Harmony?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Linen Harmony?
Pagrindinė veiklos sritis – „Viršutinių drabužių siuvimas (gamyba)“ (EVRK 1421), įsikūrusi Šaltinių k. 2, Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Linen Harmony?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą