MB Lava Drops — įmonės kodas 304733711
- Įmonės kodas
- 304733711
- PVN nr.
- LT100015368810
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Užupio g. 3-14, LT-01200, 01200 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3220 — Muzikos instrumentų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Dec 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 11 580 | 33 930 | 37 864 | 37 964 | 52 531 | 47 076 | 27 859 |
| Visos pajamos | — | 11 580 | 33 930 | 37 864 | 37 964 | 52 531 | 47 076 | 27 859 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 4 068 | 5 971 | 2 436 | 1 515 | 3 741 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 922 | 5 068 |
| Grynasis pelnas | 0 | 3 841 | 5 600 | 2 274 | 1 450 | 3 526 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 922 | 5 068 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 13 662 | 11 548 | 10 669 | 14 313 | 11 152 | 9 772 | 648 |
| Trumpalaikis turtas | 12 921 | 9 746 | 16 004 | 7 545 | 6 109 | 20 565 | 16 355 | 15 675 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 6 113 | 8 359 | 3 258 | 7 029 | 14 817 | 17 159 | 12 423 |
| Nuosavas kapitalas | 1 | 3 842 | 9 441 | 11 716 | 13 301 | 16 900 | 8 968 | 3 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 NACE 3220 įmonių (2024).
Trumpai
MB Lava Drops 2024 m. nurodė 27 859 € apyvartą, tai yra 40,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Muzikos instrumentų gamyba“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 5 068 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 423 €, o nuosavas kapitalas — 3 900 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Muzikos instrumentų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Vilnius JJAZZ Ensemble | Vilnius | 71 331 | 3 575 | — |
| MB "Garso lizdas" | Navasiolkų k. 3 | 31 149 | 4 540 | 2 |
| MB Garso instrumentai | Navasiolkų k. 3 | 116 858 | 23 211 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Lava Drops apyvarta?
2024 m. MB Lava Drops nurodė 27 859 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Lava Drops dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 068 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Lava Drops?
Pagrindinė veiklos sritis – „Muzikos instrumentų gamyba“ (EVRK 3220), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės MB Lava Drops?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą