MB Garso instrumentai — įmonės kodas 305685073
- Įmonės kodas
- 305685073
- PVN nr.
- LT100013723310
- Regionas / savivaldybė
- Širvintų r. sav.
- Miestas
- Navasiolkų k. 3
- Adresas
- Širvintų r. sav., Širvintų sen., Navasiolkų k. 3, LT-19101, 19101 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3220 — Muzikos instrumentų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jan 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 143 044 | 109 102 | 116 858 |
| Visos pajamos | 143 044 | 109 102 | 116 858 |
| Pelnas prieš mokesčius | 49 983 | 10 739 | 24 436 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 49 983 | 10 175 | 23 211 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 69 796 | 81 223 | 124 802 |
| Visi įsipareigojimai | 19 819 | 21 071 | 41 438 |
| Nuosavas kapitalas | 49 977 | 60 152 | 83 364 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 5 NACE 3220 įmonių (2023).
Trumpai
MB Garso instrumentai 2023 m. nurodė 116 858 € apyvartą, tai yra 7,1% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Muzikos instrumentų gamyba“ veiklos srities įmonių Širvintų r. sav.. Įmonė uždirbo 23 211 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 19,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 41 438 €, o nuosavas kapitalas — 83 364 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Muzikos instrumentų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Garso lizdas" | Navasiolkų k. 3 | 31 149 | 4 540 | 2 |
| VšĮ Vilnius JJAZZ Ensemble | Vilnius | 71 331 | 3 575 | — |
| MB Lava Drops | Vilnius | 27 859 | −5 068 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2023 m.
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2023 m.
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 39 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 67 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 82. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Garso instrumentai apyvarta?
2023 m. MB Garso instrumentai nurodė 116 858 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Garso instrumentai dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 23 211 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 19,9%.
Kokia veikla užsiima MB Garso instrumentai?
Pagrindinė veiklos sritis – „Muzikos instrumentų gamyba“ (EVRK 3220), įsikūrusi Navasiolkų k. 3, Širvintų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Garso instrumentai?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą