MB "Laboratorija A-3" — įmonės kodas 305422026
- Įmonės kodas
- 305422026
- PVN nr.
- 305422026
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Pyragių k.
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Kupiškio sen., Pyragių k., Silikato 1-oji g. 35, LT-40106, 40106 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3250 — Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 14 805 | 30 505 | 41 045 | 29 260 | 35 775 |
| Visos pajamos | 14 805 | 30 505 | 41 045 | 29 260 | 35 775 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 453 | 4 911 | 10 004 | 1 703 | 6 992 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 453 | 4 569 | 9 334 | 1 494 | 6 642 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 1 208 | 959 | 709 | 459 | 209 |
| Trumpalaikis turtas | 2 285 | 7 635 | 7 603 | 6 414 | 14 163 |
| Visi įsipareigojimai | 30 | 562 | 747 | 314 | 1 171 |
| Nuosavas kapitalas | 3 463 | 8 032 | 7 565 | 6 559 | 13 201 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 351 NACE 3250 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Laboratorija A-3" 2024 m. nurodė 35 775 € apyvartą, tai yra 22,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė uždirbo 6 642 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 18,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 171 €, o nuosavas kapitalas — 13 201 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Dentagama" | Naivių k. | 268 738 | 88 035 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Edodenta" | Klaipėda | 35 780 | 5 761 | 1 |
| UAB "Lux dentium" | Vilnius | 36 264 | 1 654 | 2 |
| MB "Dentatecha" | Kaunas | 36 508 | 9 203 | — |
| MB Dentama | Skuodas | 34 851 | −1 733 | — |
| UAB "Dantų restauracija" | Kaunas | 34 440 | −1 408 | 1 |
| UAB "Dusiadenta" | Kaunas | 37 452 | 3 295 | 3 |
| MB "Fikslab" | Garnelių k. | 37 620 | 1 884 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — TOP 19 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 21 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 99. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Laboratorija A-3" apyvarta?
2024 m. MB "Laboratorija A-3" nurodė 35 775 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Laboratorija A-3" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 642 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 18,6%.
Kokia veikla užsiima MB "Laboratorija A-3"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba“ (EVRK 3250), įsikūrusi Pyragių k., Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Laboratorija A-3"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą