MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras — įmonės kodas 304986166
- Įmonės kodas
- 304986166
- PVN nr.
- LT100014634315
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Dvaro g. 41, LT-76345, 76345 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Jan 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 55 875 | 110 810 | 131 010 | — | 38 240 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 55 875 | 110 810 | 131 010 | — | 38 240 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 35 760 | 110 671 | 130 800 | 0 | 26 053 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 210 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 33 972 | 105 137 | 124 260 | 0 | 24 490 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 210 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | — | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 386 | 232 | 79 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 10 | 10 | 35 760 | 110 392 | 131 122 | 125 | 27 940 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 1 788 | 5 534 | 6 540 | 0 | 3 246 |
| Nuosavas kapitalas | 10 | 10 | 33 972 | 105 244 | 124 814 | 204 | 24 694 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2025).
Trumpai
MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras 2025 m. nurodė 38 240 € apyvartą. Įmonė uždirbo 24 490 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 64,0%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 246 €, o nuosavas kapitalas — 24 694 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės švietimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 17. vieta — TOP 25 įmonių švietimas veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 44. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 41. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras apyvarta?
2025 m. MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras nurodė 38 240 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 24 490 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 64,0%.
Kiek darbuotojų turi MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Kvalifikacijų formavimo ir tobulinimo centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą