MB "Kineza" — įmonės kodas 305645456
- Įmonės kodas
- 305645456
- PVN nr.
- LT100016861114
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Noreikiškių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Ringaudų sen., Noreikiškių k., Kadagių g. 17-2, LT-53363, 53363 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8695 — Fizioterapijos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Oct 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 5 630 | 20 563 | 39 473 | 102 959 |
| Visos pajamos | — | 5 630 | 20 563 | 39 473 | 102 959 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 375 | 7 895 | 14 819 | 17 211 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 375 | 7 500 | 14 077 | 16 350 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 1 302 | 7 886 | 12 124 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 410 | 7 197 | 15 303 | 31 513 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 35 | 638 | 1 151 | 5 250 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 375 | 7 861 | 22 038 | 38 387 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 77 NACE 8695 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Kineza" 2024 m. nurodė 102 959 € apyvartą, tai yra 160,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 4 „Fizioterapijos veikla“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 16 350 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 200,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 250 €, o nuosavas kapitalas — 38 387 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Fizioterapijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Sveikas stuburas" | Klaipėda | 91 595 | 187 | 2 |
| MB "Kineziterapija" | Vilnius | 117 953 | 62 834 | 2 |
| MB "Nerijus Lazdauskas" | Skomantų k. | 79 254 | 28 174 | — |
| MB Tecar terapija | Klaipėda | 78 605 | 4 125 | 2 |
| "Judesio medicina", MB | Kaunas | 78 118 | 21 033 | 1 |
| MB "Prorehab" | Kaunas | 130 710 | 17 044 | 2 |
| MB Reabilitacinė sveikata | Šiauliai | 71 831 | 6 052 | 3 |
| MB Motion lab | Vilnius | 70 301 | −1 663 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės fizioterapijos veikla veiklos srityje 2024 m.
- 20. vieta — TOP 25 įmonių fizioterapijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai fizioterapijos veikla veiklos srityje 2024 m.
- 58. vieta — TOP 100 įmonių sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės fizioterapijos veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — TOP 100 įmonių sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės fizioterapijos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Kineza" apyvarta?
2024 m. MB "Kineza" nurodė 102 959 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Kineza" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 16 350 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,9%.
Kiek darbuotojų turi MB "Kineza"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Kineza"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Fizioterapijos veikla“ (EVRK 8695), įsikūrusi Noreikiškių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Kineza"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą