MB "Kančas studio" — įmonės kodas 303053477
- Įmonės kodas
- 303053477
- PVN nr.
- LT100008117018
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Šakių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Domeikavos sen., Šakių k., Tvenkinių g. 8A-54, LT-47413, 47413 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Apr 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−1 159 €▼ 23,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 96 189 | 165 420 | 61 085 | 40 000 | 11 074 | 9 500 | 3 220 | 10 740 | — | — |
| Visos pajamos | 96 189 | 165 420 | 61 085 | 40 000 | 11 074 | 9 500 | 3 220 | 10 740 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 48 262 | 0 | 3 568 | 5 844 | 6 002 | 0 | 7 921 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 610 | 0 | 16 713 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0 | 938 | 1 159 |
| Grynasis pelnas | 0 | 45 797 | 0 | 3 401 | 5 440 | 5 561 | 0 | 7 515 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 4 610 | 0 | 16 713 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0 | 938 | 1 159 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 1 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 1 516 | 17 723 | 13 736 | 9 801 | 6 517 | 3 822 | 1 128 | 5 | 5 | 2 484 |
| Trumpalaikis turtas | 2 122 | 24 969 | 5 418 | 11 991 | 9 228 | 3 033 | 5 239 | 14 185 | 12 840 | 9 202 |
| Visi įsipareigojimai | 50 919 | 45 359 | 37 352 | 36 589 | 25 102 | 10 651 | 10 205 | 10 513 | 10 106 | 10 098 |
| Nuosavas kapitalas | −47 281 | −2 667 | −18 198 | −14 797 | −9 357 | −3 796 | −3 838 | 3 677 | 2 739 | 1 588 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 159 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 098 €, o nuosavas kapitalas — 1 588 €.
Išsami analizė
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Kančas studio" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 159 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Kančas studio"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Šakių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Kančas studio"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą