MB "Kaci" — įmonės kodas 306137044
- Įmonės kodas
- 306137044
- PVN nr.
- LT100015258413
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių r. sav.
- Miestas
- Vijolių k.
- Adresas
- Šiaulių r. sav., Šiaulių kaimiškoji sen., Vijolių k., Vėsos g. 10, LT-76224, 76224 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5110 — Keleivinis oro transportas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Aug 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 560 | 47 532 | 70 610 | 55 717 |
| Visos pajamos | 22 560 | 47 532 | 70 610 | 55 717 |
| Pelnas prieš mokesčius | 17 420 | 0 | 4 329 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 3 849 | 0 | 13 832 |
| Grynasis pelnas | 17 420 | 0 | 4 266 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 849 | 0 | 13 832 |
| Ilgalaikis turtas | 1 305 | 6 762 | 27 265 | 14 755 |
| Trumpalaikis turtas | 17 103 | 6 288 | 10 685 | 5 302 |
| Visi įsipareigojimai | 987 | 1 479 | 25 981 | 18 052 |
| Nuosavas kapitalas | 17 421 | 11 571 | 15 837 | 2 005 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 31 NACE 5110 įmonių (2025).
Trumpai
MB "Kaci" 2025 m. nurodė 55 717 € apyvartą, tai yra 21,1% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Keleivinis oro transportas“ veiklos srities įmonių Šiaulių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 13 832 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 052 €, o nuosavas kapitalas — 2 005 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Keleivinis oro transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Nedas F." | Šiauliai | 69 948 | −2 821 | — |
| MB "Aviaspot" | Kaunas | 66 739 | 7 779 | — |
| VIEŠOJI ĮSTAIGA "AEROCENTRAS" | Antakalnio k. | 61 669 | −3 902 | 2 |
| Mažoji Bendrija "JS Aviation" | Vilnius | 60 673 | 24 909 | — |
| MB "Thomas aero" | Paežerėlių k. | 80 588 | 44 874 | — |
| MB Lolita Egamberdijeva | Vilnius | 58 160 | 9 681 | — |
| MB LHERBET | Vilnius | 57 599 | 5 056 | — |
| MB "Star cs" | Vilnius | 85 882 | 22 468 | — |
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — TOP 25 įmonių keleivinis oro transportas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — TOP 100 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių keleivinis oro transportas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Naujos įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 90. vieta — TOP 100 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Šiaulių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės keleivinis oro transportas veiklos srityje 2022 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių keleivinis oro transportas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Kaci" apyvarta?
2025 m. MB "Kaci" nurodė 55 717 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Kaci" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 13 832 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Kaci"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Keleivinis oro transportas“ (EVRK 5110), įsikūrusi Vijolių k., Šiaulių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Kaci"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą