MB Jolantos Poškaitės studija — įmonės kodas 303060781
- Įmonės kodas
- 303060781
- PVN nr.
- 303060781
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Vytauto g. 31-35, LT-17107, 17107 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu May 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 690 | 7 146 | 2 500 | 12 145 | 6 770 | 9 814 | 13 716 | 19 219 | 11 056 | 11 636 |
| Visos pajamos | 6 690 | 7 146 | 2 500 | 12 145 | 6 770 | 9 814 | 13 716 | 19 219 | 11 056 | 11 636 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 642 | 1 063 | 0 | 260 | 1 338 | 3 360 | 1 263 | 6 604 | 1 159 | 262 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 560 | 1 010 | 0 | 221 | 1 271 | 3 192 | 1 263 | 6 604 | 1 217 | 249 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 258 | 3 861 | 3 149 | 2 670 | 1 919 | 4 833 | 8 119 | 9 937 | 9 843 | 9 687 |
| Visi įsipareigojimai | 1 152 | 612 | 0 | 300 | 278 | 0 | 1 658 | 2 139 | −10 242 | −10 199 |
| Nuosavas kapitalas | 2 106 | 3 249 | 3 149 | 3 370 | 4 641 | 7 833 | 9 461 | 7 798 | 20 085 | 19 886 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
MB Jolantos Poškaitės studija 2024 m. nurodė 11 636 € apyvartą, tai yra 5,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė uždirbo 249 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė −10 199 €, o nuosavas kapitalas — 19 886 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Injecta | Kaunas | 11 692 | 1 843 | — |
| MB Monicus | Vilnius | 11 728 | −1 361 | 1 |
| MB "Plaukų grožis" | Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 11 750 | 2 218 | — |
| Individuali įmonė | Vilnius | 11 769 | −517 | — |
| Picasso barbershop, UAB | Kaunas | 11 499 | −13 443 | 3 |
| UAB "Robusas" | Panevėžys | 11 383 | −5 850 | 3 |
| UAB "Grožio formulė ir co" | Kaunas | 11 927 | 3 040 | 1 |
| UAB "Edingas" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 11 312 | −4 494 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šalčininkai) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šalčininkai) pagal apyvartą 2024 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šalčininkai) 2023 m.
- 17. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šalčininkai) pagal apyvartą 2023 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 45 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Jolantos Poškaitės studija apyvarta?
2024 m. MB Jolantos Poškaitės studija nurodė 11 636 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Jolantos Poškaitės studija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 249 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,1%.
Kokia veikla užsiima MB Jolantos Poškaitės studija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Jolantos Poškaitės studija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą