MB Inlight LT — įmonės kodas 305920151
- Įmonės kodas
- 305920151
- PVN nr.
- 305920151
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Nartelio k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Nartelio k., Nartelio 9-oji g. 6, LT-69158, 69158 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4755 — Baldų, apšvietimo įrangos, indų ir stalo įrankių ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Oct 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 661 | 15 376 | 396 864 | 563 |
| Visos pajamos | 1 661 | 15 376 | 396 864 | 563 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 761 | 390 144 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 201 | 0 | 0 | 1 844 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 761 | 390 144 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 201 | 0 | 0 | 1 844 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 437 | 437 | 437 |
| Trumpalaikis turtas | 4 996 | 4 168 | 4 118 | 749 |
| Visi įsipareigojimai | 6 199 | 1 954 | 1 758 | 2 930 |
| Nuosavas kapitalas | −1 203 | 2 651 | 2 797 | −1 744 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 437 NACE 4755 įmonių (2024).
Trumpai
MB Inlight LT 2024 m. nurodė 563 € apyvartą, tai yra 99,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Baldų, apšvietimo įrangos, indų ir stalo įrankių ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 844 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 930 €, o nuosavas kapitalas — −1 744 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Baldų, apšvietimo įrangos, indų ir stalo įrankių ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Klasikiniai baldai" | Šunskai | 42 895 | 39 104 | 1 |
| UAB "Tomo baldai" | Molėtai | 567 | −951 | 2 |
| MB "Žemiškos svajonės" | Vilnius | 600 | −3 131 | — |
| UAB Brolux | Vilnius | 600 | −4 707 | 3 |
| MB "GRaminis" | Vilnius | 500 | −3 444 | — |
| MB "Varnos daiktai" | Kunigiškių k. | 630 | −885 | — |
| MB Roginera | Kaunas | 674 | −857 | — |
| UAB "Pregsis" | Vilnius | 395 | 11 870 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.
- 31. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės prekyba veiklos srityje 2024 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės baldų, apšvietimo įrangos, indų ir stalo įrankių ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.
- 36. vieta — TOP 100 įmonių prekyba veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Inlight LT apyvarta?
2024 m. MB Inlight LT nurodė 563 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Inlight LT dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 844 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Inlight LT?
Pagrindinė veiklos sritis – „Baldų, apšvietimo įrangos, indų ir stalo įrankių ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4755), įsikūrusi Nartelio k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Inlight LT?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą