MB "Inkile" — įmonės kodas 305389448
- Įmonės kodas
- 305389448
- PVN nr.
- 305389448
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, Vytauto g. 40A-7, LT-32122, 32122 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6811 — Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Dec 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 134 800 | 108 010 | 254 900 | 470 500 | 110 000 |
| Visos pajamos | 0 | 134 800 | 108 010 | 254 900 | 470 500 | 110 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 192 | 20 251 | 20 850 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 12 650 | 0 | 0 | 0 | 23 679 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 192 | 19 811 | 17 721 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 12 650 | 0 | 0 | 0 | 23 679 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 000 | 71 233 | 122 956 | 207 812 | 125 973 | 210 973 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 82 883 | 133 414 | 198 459 | 98 899 | 207 578 |
| Nuosavas kapitalas | 1 000 | −11 650 | −10 458 | 9 353 | 27 074 | 3 395 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 740 NACE 6811 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Inkile" 2024 m. nurodė 110 000 € apyvartą, tai yra 76,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė metus baigė patyrusi 23 679 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 207 578 €, o nuosavas kapitalas — 3 395 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Novatera" | Vilnius | 110 002 | −5 154 | 1 |
| UAB "Želmenė" | Vilnius | 110 172 | −131 227 | — |
| Norte Assets UAB | Kaunas | 110 400 | 1 837 | 2 |
| UAB "Libered" | Kaunas | 109 519 | 50 575 | 1 |
| UAB "Aveniras" | Karklės k. | 110 617 | −5 476 | — |
| UAB "Primteka" | Vilnius | 109 354 | −72 542 | 3 |
| UAB "Ikovita" | Butrimonių k. | 110 685 | 9 615 | 2 |
| UAB Kauno investicijų grupė | Kaunas | 109 277 | 25 342 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.
- 18. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.
- 19. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2023 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 27. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2022 m.
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.
- 36. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Inkile" apyvarta?
2024 m. MB "Inkile" nurodė 110 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Inkile" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 23 679 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Inkile"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ (EVRK 6811), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Inkile"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą