MB "Gytransa" — įmonės kodas 304689453
- Įmonės kodas
- 304689453
- PVN nr.
- LT100011398619
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Sporto g. 18-37, LT-68231, 68231 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Oct 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 243 055 | 402 388 | 220 672 | 326 305 | 0 |
| Visos pajamos | — | 243 055 | 402 388 | 220 672 | 326 305 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 952 | 973 | 1 356 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 739 | 0 | 0 | 0 | 13 689 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 854 | 827 | 1 288 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 739 | 0 | 0 | 0 | 13 689 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 3 | 4 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 13 559 | 9 399 | 28 899 | 31 393 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 15 295 | 31 108 | 27 097 | 33 307 | 64 178 | 15 000 |
| Visi įsipareigojimai | −68 | 24 847 | 15 736 | 43 254 | 90 607 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 561 | 4 957 | 5 897 | 18 952 | 4 964 | 15 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 948 NACE 4781 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Gytransa" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 70 vietą tarp 74 „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 15 000 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Elektra" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| UAB "Arifas ir ko" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| UAB "ZO1" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| UAB "Remkesta" | Marijampolė | 0 | 0 | 1 |
| MB Gauto | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| UAB "Timo tranzitas" | Marijampolė | 1 230 | 1 024 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "TRASAUTA" | Marijampolė | 2 125 | −19 844 | — |
| MB "Avauto" | Marijampolė | 3 965 | −2 305 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 82. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.
- 51. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 38. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Gytransa" apyvarta?
2024 m. MB "Gytransa" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Gytransa" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima MB "Gytransa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4781), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Gytransa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą