MB "Gynėjų" kalvė — įmonės kodas 304722736
- Įmonės kodas
- 304722736
- PVN nr.
- 304722736
- Regionas / savivaldybė
- Jonavos r. sav.
- Miestas
- Paberžės k. 5
- Adresas
- Jonavos r. sav., Šilų sen., Paberžės k. 5, LT-55463, 55463 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8551 — Sportinis ir rekreacinis švietimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Nov 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | 1 650 | 6 328 | 16 753 | 23 257 | 21 602 |
| Visos pajamos | — | — | — | 1 650 | 6 328 | 16 753 | 23 257 | 21 602 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 990 | 592 | 5 873 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 2 262 | 1 585 | 3 663 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 990 | 592 | 5 743 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 2 262 | 1 585 | 3 663 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 11 214 | 8 559 | 5 902 | 9 741 | 16 862 | 10 940 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 46 | 27 | 1 239 | 2 620 | 2 210 | 12 871 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 4 526 | 6 093 | 7 850 | 13 377 | 19 495 | 18 695 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | −2 757 | −4 343 | −8 006 | −1 016 | −423 | 5 419 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 209 NACE 8551 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Gynėjų" kalvė 2024 m. nurodė 21 602 € apyvartą, tai yra 7,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonių Jonavos r. sav.. Įmonė uždirbo 5 743 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 26,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 695 €, o nuosavas kapitalas — 5 419 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sportinis ir rekreacinis švietimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Fit flow | Šveicarijos k. | 21 528 | 3 467 | — |
| MB "VaSti academy" | Vilnius | 21 550 | 11 434 | — |
| Jojimo sporto klubas "Caviata" | Pajiesio k. | 21 518 | 8 991 | 1 |
| MB "Sporto tėkmė" | Vilnius | 21 716 | 1 019 | — |
| MB "Andrius Pauliukevičius" | Vilnius | 21 278 | 8 690 | — |
| VšĮ "Matias plius" | Vilnius | 21 260 | 15 069 | 2 |
| MB Panevėžio Pilateso studija | Panevėžys | 22 092 | −660 | — |
| Asociacija "Superbike vaikų akademija" | Vilnius | 22 092 | 11 200 | — |
Įtraukta į reitingus
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2024 m.
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės sportinis ir rekreacinis švietimas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Gynėjų" kalvė apyvarta?
2024 m. MB "Gynėjų" kalvė nurodė 21 602 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Gynėjų" kalvė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 743 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 26,6%.
Kokia veikla užsiima MB "Gynėjų" kalvė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ (EVRK 8551), įsikūrusi Paberžės k. 5, Jonavos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Gynėjų" kalvė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą