MB "Grožio kodas LT" — įmonės kodas 304717059
- Įmonės kodas
- 304717059
- PVN nr.
- 304717059
- Regionas / savivaldybė
- Šakiai
- Miestas
- Šakiai
- Adresas
- Šakiai, Bažnyčios g. 56, LT-71123, 71123 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Nov 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 625 | 7 390 | 5 600 | 14 940 | 12 300 | 15 700 | 9 800 |
| Visos pajamos | 625 | 7 390 | 5 600 | 14 940 | 12 300 | 15 700 | 9 800 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 4 247 | 4 066 | 10 669 | 10 751 | 14 747 | 9 561 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 261 | 4 035 | 3 863 | 10 136 | 10 213 | 14 010 | 9 083 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 261 | 4 296 | 8 159 | 146 | 223 | 223 | 506 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 261 | 4 296 | 8 159 | 146 | 223 | 223 | 506 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Grožio kodas LT" 2024 m. nurodė 9 800 € apyvartą, tai yra 37,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Šakiai. Įmonė uždirbo 9 083 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 92,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 506 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "RB grožio studija" | Šakiai | 32 028 | 1 603 | — |
| Individuali įmonė | Garliava | 9 808 | 1 181 | 1 |
| Stilistė MB | Kaunas | 9 809 | 22 | — |
| UAB "Baltijos rojus" | Vilnius | 9 752 | 276 | 3 |
| MB "Įvaizdžio tendencija" | Kaunas | 9 625 | 8 | — |
| UAB "Matrioška" | Vilnius | 10 000 | −2 590 | 1 |
| MB Nju me | Panevėžys | 9 593 | 20 184 | — |
| MB Eglės kosmetologijos studija | Gargždai | 10 025 | −1 471 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Šakiai savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Šakiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės Šakiai savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės Šakiai savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Šakiai savivaldybėje 2021 m.
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Grožio kodas LT" apyvarta?
2024 m. MB "Grožio kodas LT" nurodė 9 800 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Grožio kodas LT" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 9 083 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 92,7%.
Kokia veikla užsiima MB "Grožio kodas LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Šakiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Grožio kodas LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą