MB "Gražus veidas" — įmonės kodas 305213119
- Įmonės kodas
- 305213119
- PVN nr.
- 305213119
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9623 — Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 11 211 | 30 145 | 20 326 | 40 026 | 16 976 | 13 892 |
| Visos pajamos | 11 211 | 30 145 | 20 326 | 40 026 | 16 976 | 13 892 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 421 | 5 851 | 3 453 | 3 678 | 4 337 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 |
| Grynasis pelnas | 3 421 | 5 851 | 3 453 | 3 678 | 4 337 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 4 | 4 | 5 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 976 | 976 | 976 | 976 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 824 | 8 396 | 11 849 | 15 627 | 21 040 | 20 936 |
| Visi įsipareigojimai | 1 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 3 521 | 9 372 | 12 825 | 16 603 | 21 040 | 20 936 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 176 NACE 9623 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Gražus veidas" 2024 m. nurodė 13 892 € apyvartą, tai yra 18,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus miesto savivaldybės teritorija. Įmonė metus baigė patyrusi 104 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 20 936 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Kineziterapeuto Mariaus Boriso paslaugos" | Kaunas | 13 920 | −399 | — |
| MB "Baby therapy" | Vilnius | 14 114 | 1 379 | — |
| Mažoji bendrija Pakrantė 8 | Trakai | 13 634 | 440 | — |
| MB "Kūnė" | Plungė | 13 555 | −604 | — |
| UAB "Light in White" | Margavos k. | 14 296 | −2 566 | 2 |
| UAB "Mandalos masažai" | Vilnius | 13 455 | −4 660 | 1 |
| MB "Olisantos masažai" | Vilnius | 14 370 | −155 | — |
| UAB Biliūnų SPA | Biliūnų k. 3 | 14 474 | 701 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 10 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2024 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — TOP 14 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) pagal apyvartą 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) 2023 m.
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — TOP 100 įmonių dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 100. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Gražus veidas" apyvarta?
2024 m. MB "Gražus veidas" nurodė 13 892 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Gražus veidas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 104 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB "Gražus veidas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Gražus veidas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dienos SPA centrų ir įvairių tipų pirčių veikla“ (EVRK 9623), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Gražus veidas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą