MB "Gintarinė mūza" — įmonės kodas 124742281
- Įmonės kodas
- 124742281
- PVN nr.
- LT247422811
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Pamario g. 41, LT-93124, 93124 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5520 — Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Jan 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 245 | 3 588 | 3 023 | 10 231 | — | — | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 3 245 | 3 588 | 3 023 | 10 231 | — | — | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 84 076 | 589 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 129 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 84 076 | 589 | 420 | 0 | 1 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 70 263 | 70 263 | 70 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 088 | 549 | 3 729 | 98 210 | 905 | 905 | 905 | 905 | 905 | 905 |
| Visi įsipareigojimai | 108 554 | 108 604 | 112 204 | 6 852 | 2 287 | 2 287 | 2 287 | 2 287 | 2 287 | 2 287 |
| Nuosavas kapitalas | −37 203 | −37 792 | −38 212 | 91 358 | −1 382 | −1 382 | −1 382 | −1 382 | −1 382 | −1 382 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 333 NACE 5520 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 287 €, o nuosavas kapitalas — −1 382 €.
Išsami analizė
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Gintarinė mūza" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima MB "Gintarinė mūza"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla“ (EVRK 5520), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Gintarinė mūza"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą