MB "Geri Norai" — įmonės kodas 305573291

Įmonės kodas
305573291
PVN nr.
LT100013304218
Regionas / savivaldybė
Marijampolės savivaldybės teritorija
Miestas
Marijampolės savivaldybės teritorija
Adresas
Marijampolės savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Sun Jun 14
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
46,1 tūkst. € 26,1%
Grynasis pelnas (2023)
2 246 € 49,4%
Grynojo pelno marža
4,9%
Darbuotojai
2 0,0%

Apyvartos raida

2020–2023, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2020202120222023

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2020202120222023

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.50 tūkst.2020202120222023Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0123452020202120222023

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2020202120222023Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2020202120222023
Grynosios pardavimo pajamos38 28017 65236 55546 110
Visos pajamos38 28017 65236 55546 110
Pelnas prieš mokesčius15 76704 6692 364
Nuostolis prieš mokesčius09 43100
Grynasis pelnas15 76704 4362 246
Grynasis nuostolis09 43100
Vidutinis darbuotojų skaičius5522
Ilgalaikis turtas0000
Trumpalaikis turtas17 7803 05010 64314 905
Visi įsipareigojimai1 8131 3704 5276 543
Nuosavas kapitalas15 9671 6806 1168 362

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 414 NACE 4335 įmonių (2023).

Grynojo pelno marža
4,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
23,1 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
43,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
26,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Geri Norai" 2023 m. nurodė 46 110 € apyvartą, tai yra 26,1% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Marijampolės savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 2 246 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,9%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 543 €, o nuosavas kapitalas — 8 362 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Ertomika"Vilnius46 0803 2972
MB "Audom"Ukmergė46 1408 344
UAB Super dylasKaunas46 2651 1771
MB "Namo vizija"Vilnius45 911−16 5562
MB "Gręžikas"Vilnius46 31616 2252
UAB "Helta"Kaunas46 37010 1802
MB "Gintaro apdaila"Aukštojo Balbieriškio k.46 3914 2711
UAB ElkotexVilnius46 6504 1853

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Geri Norai" apyvarta?

2023 m. MB "Geri Norai" nurodė 46 110 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Geri Norai" dirba pelningai?

Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 2 246 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,9%.

Kiek darbuotojų turi MB "Geri Norai"?

2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB "Geri Norai"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Marijampolės savivaldybės teritorija.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą