MB Fungimed — įmonės kodas 305842286
- Įmonės kodas
- 305842286
- PVN nr.
- 305842286
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Lentvaris
- Adresas
- Trakų r. sav., Lentvaris, Ežero g. 7A-66, LT-25107, 25107 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Aug 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 430 | 694 | 16 185 | 17 174 |
| Visos pajamos | 430 | 694 | 16 185 | 17 174 |
| Pelnas prieš mokesčius | 54 | 0 | 1 529 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 322 | 0 | 3 803 |
| Grynasis pelnas | 54 | 0 | 1 458 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 322 | 0 | 3 803 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 804 | 529 | 2 552 | 7 130 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 47 | 612 | 9 368 |
| Nuosavas kapitalas | 750 | 750 | 750 | 375 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2024).
Trumpai
MB Fungimed 2024 m. nurodė 17 174 € apyvartą, tai yra 6,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Trakų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 3 803 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 368 €, o nuosavas kapitalas — 375 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB AC Academy | Kaunas | 17 252 | 4 412 | — |
| MB "Gyd. M. Šiaučiūnaitės psichoterapijos paslaugos" | Palanga | 17 260 | 1 006 | — |
| MB "Kalbų namai" | Marijampolė | 17 288 | 493 | — |
| MB Kognityvinis ugdymas | Bukiškio k. | 16 940 | 2 308 | — |
| MB "Gyvenimo akseleratorius" | Vilnius | 16 661 | −30 171 | — |
| Viešoji įstaiga Baltijos edukacinių technologijų institutas | Kaunas | 17 936 | 40 | 14 |
| MB "Netobulas" | Vilnius | 18 223 | 7 550 | — |
| VšĮ "Naktinis" | Šakiai | 15 989 | 10 051 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — TOP 23 įmonių švietimas veiklos srityje (Trakų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės švietimas veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — TOP 23 įmonių švietimas veiklos srityje (Trakų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Fungimed apyvarta?
2024 m. MB Fungimed nurodė 17 174 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Fungimed dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 803 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Fungimed?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Lentvaris, Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Fungimed?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą