MB FENSTER PLUS — įmonės kodas 303008382

Įmonės kodas
303008382
PVN nr.
LT100007606917
Regionas / savivaldybė
Vilkaviškio r. sav.
Miestas
Alksnėnų k.
Adresas
Vilkaviškio r. sav., Pilviškių sen., Alksnėnų k., Mokyklos g. 51, LT-70478, 70478 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4683 — Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Mon Feb 25
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
52,2 tūkst. € 61,0%
Grynasis pelnas (2024)
−24,9 tūkst. € 509,1%
Grynojo pelno marža
−47,7%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−40 tūkst.−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0123452015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos41 56774 318178 51437 55917 91649 87233 714146 15032 39852 173
Visos pajamos41 56774 318178 51437 55917 91649 87233 714146 15032 39852 173
Pelnas prieš mokesčius7 02611 05734 5680012 89019 90862 7306 4040
Nuostolis prieš mokesčius0001 28111 195000024 887
Grynasis pelnas6 67510 50432 8520012 24518 91359 2116 0840
Grynasis nuostolis0001 28111 195000024 887
Vidutinis darbuotojų skaičius5
Ilgalaikis turtas10 4407 4528 7965 9343 60312 8488 8006 6004 4004 900
Trumpalaikis turtas30 79044 263112 121101 65280 19083 649107 126171 852177 244150 420
Visi įsipareigojimai1 9151 89638 18626 13613 53814 12614 64217 95714 80613 369
Nuosavas kapitalas39 31549 81982 73181 45070 25582 371101 284160 495166 838141 951

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 309 NACE 4683 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−47,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
8,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−17,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB FENSTER PLUS 2024 m. nurodė 52 173 € apyvartą, tai yra 61,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilkaviškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 24 887 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 369 €, o nuosavas kapitalas — 141 951 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Kromena"Pakalnių k.52 309−6 0921
UAB "Euronicol"Vilniaus miesto savivaldybės teritorija51 9091 353
UAB "Firma TRIO"Vilnius51 738−42 7551
UAB "Transbega"Radailių k.51 625−66 2626
UAB "Jes color"Vilnius52 8722 4781
Individuali įmonėLaumėnų k.52 892−5 3492
MB "Evana LT"Vilnius51 26759
MB "Hardvudas"Kaunas53 1315 3734

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB FENSTER PLUS apyvarta?

2024 m. MB FENSTER PLUS nurodė 52 173 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB FENSTER PLUS dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 24 887 € grynąjį nuostolį.

Kokia veikla užsiima MB FENSTER PLUS?

Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ (EVRK 4683), įsikūrusi Alksnėnų k., Vilkaviškio r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą