MB Evos grožio studija — įmonės kodas 304120434
- Įmonės kodas
- 304120434
- PVN nr.
- 304120434
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Meironiškių k.
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Krakių sen., Meironiškių k., Žalioji g. 8, LT-58255, 58255 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Oct 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2020, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 892 | 8 161 | 8 220 | 10 510 | 9 313 |
| Visos pajamos | 3 892 | 8 161 | 8 220 | 10 510 | 9 313 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 3 670 | 1 935 | 4 723 | 3 272 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 570 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 3 670 | 1 935 | 4 723 | 3 108 |
| Grynasis nuostolis | 1 570 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 517 | 2 100 | 4 035 | 8 758 | 12 029 |
| Visi įsipareigojimai | 2 087 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −1 570 | 2 100 | 4 035 | 8 758 | 12 029 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 149 NACE 9621 įmonių (2020).
Trumpai
MB Evos grožio studija 2020 m. nurodė 9 313 € apyvartą, tai yra 11,4% mažiau nei 2019 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 3 108 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 33,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 12 029 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Rimagna | Pagirių mstl. | 7 595 | 276 | — |
| MB šunų fizinio parengimo centras "Superšuo" | Kėbonių k. | 13 321 | −110 | — |
| MB Ketonas | Šiauliai | 9 383 | −3 864 | — |
| UAB "VIOLANA" | Vilnius | 9 400 | −493 | 1 |
| MB "Skaistilius" | Kauno m. sav. | 9 624 | −1 817 | — |
| UAB Mis Žemaitė | Plungė | 9 708 | −104 764 | 3 |
| UAB "DAVIVERA" | Vilnius | 8 882 | −2 967 | 2 |
| MB Ateik pasigražinti | Vilnius | 9 782 | 12 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Evos grožio studija apyvarta?
2020 m. MB Evos grožio studija nurodė 9 313 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Evos grožio studija dirba pelningai?
Taip. 2020 m. įmonė uždirbo 3 108 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 33,4%.
Kokia veikla užsiima MB Evos grožio studija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Meironiškių k., Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Evos grožio studija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą