MB Danilafilms — įmonės kodas 305816672

Įmonės kodas
305816672
PVN nr.
LT100016569615
Regionas / savivaldybė
Šalčininkų r. sav.
Miestas
Mištūnų k.
Adresas
Šalčininkų r. sav., Pabarės sen., Mištūnų k., Mištūnų g. 17, LT-17214, 17214 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9011 — Rašytojų ir kompozitorių veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Sun Jul 04
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
94,1 tūkst. € 118,7%
Grynasis pelnas (2024)
4 401 € 274,0%
Grynojo pelno marža
4,7%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.2021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos9 97417 04143 01794 059
Visos pajamos9 97417 04143 01794 059
Pelnas prieš mokesčius02 09004 639
Nuostolis prieš mokesčius2 05502 5080
Grynasis pelnas02 02304 401
Grynasis nuostolis2 05502 5300
Ilgalaikis turtas20 92715 2459 5646 054
Trumpalaikis turtas2 2063 8631 5038 038
Visi įsipareigojimai6 0465 0807 5679 776
Nuosavas kapitalas−2 0541 266−1 2643 138

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 60 NACE 9011 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
4,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
69,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
140,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Danilafilms 2024 m. nurodė 94 059 € apyvartą, tai yra 118,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 4 401 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 776 €, o nuosavas kapitalas — 3 138 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Rašytojų ir kompozitorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB Ambra dizainasVilnius101 648572
MB "Mėlyna linija"Klaipėda103 600−6 4741
VšĮ "Šeši pojūčiai"Vilnius109 2544 9991
UAB "IN SCRIPT"Vilnius75 860−69 4101
MB "Laisvės žodžiai"Vilnius75 75412 134
VšĮ "Teatro istorijos"Vilnius75 687−2 0401
VšĮ "A-projektas"Vilnius69 621−2 8563
UAB "Artistai"Vilnius57 6501 7545

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Danilafilms apyvarta?

2024 m. MB Danilafilms nurodė 94 059 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Danilafilms dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 401 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,7%.

Kokia veikla užsiima MB Danilafilms?

Pagrindinė veiklos sritis – „Rašytojų ir kompozitorių veikla“ (EVRK 9011), įsikūrusi Mištūnų k., Šalčininkų r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą