MB CV house — įmonės kodas 305443903
- Įmonės kodas
- 305443903
- PVN nr.
- LT100013704516
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Beržų k.
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Beržų k., Ąžuolų g. 3, LT-58360, 58360 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7810 — Įdarbinimo agentūrų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Jan 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 42 426 | 41 828 | 97 376 | 141 444 | 116 939 |
| Visos pajamos | 42 426 | 41 828 | 97 376 | 141 444 | 116 939 |
| Pelnas prieš mokesčius | 27 353 | 671 | 56 586 | 70 305 | 27 797 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 27 353 | 487 | 53 604 | 66 705 | 26 400 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 2 189 | 1 529 | 531 | 16 200 | 10 528 |
| Trumpalaikis turtas | 39 213 | 44 965 | 98 987 | 169 893 | 203 631 |
| Visi įsipareigojimai | 11 049 | 15 654 | 12 092 | 20 504 | 27 120 |
| Nuosavas kapitalas | 30 353 | 30 840 | 3 000 | 151 151 | 177 551 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 223 NACE 7810 įmonių (2024).
Trumpai
MB CV house 2024 m. nurodė 116 939 € apyvartą, tai yra 17,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Įdarbinimo agentūrų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 26 400 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 22,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 27 120 €, o nuosavas kapitalas — 177 551 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Įdarbinimo agentūrų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| "On Top LT", UAB | Vilnius | 117 220 | −13 360 | 4 |
| MB "Darbo informacija" | Vilnius | 119 591 | 30 423 | 1 |
| UAB "Manager LT" | Klaipėda | 113 237 | −8 211 | 2 |
| UAB "Talentor Lietuva" | Vilnius | 121 851 | 16 360 | 2 |
| Human Battery, UAB | Klaipėda | 122 000 | −19 941 | 1 |
| BALTIC GROUP INTERNATIONAL KLAIPĖDA, UAB | Klaipėda | 111 417 | −17 988 | — |
| MB Jobkeep | Kėdainiai | 122 974 | 3 058 | — |
| UAB "Atticae" | Kaunas | 108 767 | 5 116 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 25 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės įdarbinimo agentūrų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — TOP 25 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės įdarbinimo agentūrų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — TOP 100 įmonių įdarbinimo agentūrų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės įdarbinimo agentūrų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB CV house apyvarta?
2024 m. MB CV house nurodė 116 939 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB CV house dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 26 400 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 22,6%.
Kiek darbuotojų turi MB CV house?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB CV house?
Pagrindinė veiklos sritis – „Įdarbinimo agentūrų veikla“ (EVRK 7810), įsikūrusi Beržų k., Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB CV house?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą