MB "Bundė" — įmonės kodas 306311242
- Įmonės kodas
- 306311242
- PVN nr.
- LT100015948118
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionys
- Miestas
- Švenčionys
- Adresas
- Švenčionys, Vilniaus g. 16, LT-18123, 18123 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue May 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 75 271 | 165 456 |
| Visos pajamos | 75 271 | 165 456 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 509 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 24 673 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 509 |
| Grynasis nuostolis | 24 673 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 5 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 13 562 | 8 985 |
| Visi įsipareigojimai | 33 235 | 23 149 |
| Nuosavas kapitalas | −19 673 | −14 164 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Bundė" 2024 m. nurodė 165 456 € apyvartą, tai yra 119,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Švenčionys. Įmonė uždirbo 5 509 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 23 149 €, o nuosavas kapitalas — −14 164 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Pasukinis | Šiauliai | 165 591 | −18 146 | 4 |
| "Senas grafas plius", UAB | Rokiškis | 165 620 | 1 139 | 9 |
| MB "Desertų akademija" | Panevėžys | 165 690 | 3 925 | 6 |
| UAB "Juraginta" | Kaunas | 165 759 | 2 618 | — |
| UAB "PRASADAS" | Kaunas | 165 869 | −8 051 | 7 |
| UAB "Bistro paslaugos" | Klaipėda | 164 852 | −10 527 | 5 |
| UAB "Vita paradisi" | Vilnius | 164 824 | 492 | 5 |
| UAB "AAL" | Mažeikiai | 166 111 | −5 241 | 10 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Naujos įmonės Švenčionys savivaldybėje, veikusios 2024 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionys savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausios Švenčionys įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionys savivaldybėje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Bundė" apyvarta?
2024 m. MB "Bundė" nurodė 165 456 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Bundė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 509 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,3%.
Kiek darbuotojų turi MB "Bundė"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Bundė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Švenčionys.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Bundė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą