MB "Balticum sauga" — įmonės kodas 305939066
- Įmonės kodas
- 305939066
- PVN nr.
- 305939066
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Triobiškių k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Triobiškių k., Krėvos g. 19, LT-68116, 68116 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7499 — Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Nov 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 450 | 43 880 | 30 350 | 23 690 |
| Visos pajamos | 4 450 | 43 880 | 30 350 | 23 690 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 814 | 3 559 | 4 043 | 2 800 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 723 | 2 989 | 3 840 | 2 581 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 5 156 | 4 189 | 3 223 |
| Trumpalaikis turtas | 3 477 | 6 581 | 15 374 | 12 320 |
| Visi įsipareigojimai | 1 254 | 6 525 | 10 511 | 3 911 |
| Nuosavas kapitalas | 2 223 | 5 212 | 9 052 | 11 632 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 7499 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Balticum sauga" 2024 m. nurodė 23 690 € apyvartą, tai yra 21,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė uždirbo 2 581 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 10,9%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 911 €, o nuosavas kapitalas — 11 632 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Konsultacijos" | Gavaltuvos k. | 13 622 | 1 858 | 1 |
| UAB "ESAS" | Vilnius | 23 400 | 6 158 | — |
| UAB Lakeside palace | Karvio k. | 24 000 | 20 768 | — |
| UAB "Bajambalės sodyba" | Vilnius | 24 040 | −452 | 1 |
| UAB "Ekopolit" | Vilnius | 23 200 | 91 | 1 |
| MB Paslaugų krautuvėlė | Kaunas | 24 655 | 1 099 | — |
| UAB "EcoIri Solution" | Vilnius | 24 710 | 122 | 2 |
| Viešoji įstaiga "OMPO VILNIUS" | Vilnius | 25 000 | 861 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.
- 19. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Balticum sauga" apyvarta?
2024 m. MB "Balticum sauga" nurodė 23 690 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Balticum sauga" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 581 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 10,9%.
Kokia veikla užsiima MB "Balticum sauga"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ (EVRK 7499), įsikūrusi Triobiškių k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Balticum sauga"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą