MB "Autoluk" — įmonės kodas 305694122
- Įmonės kodas
- 305694122
- PVN nr.
- LT100013987017
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžys
- Miestas
- Panevėžys
- Adresas
- Panevėžys, Ramygalos g. 154A, LT-36224, 36224 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8123 — Kita valymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Feb 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynasis pelnas (2024)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 86 517 | 55 205 | 4 900 | 0 |
| Visos pajamos | 86 517 | 55 205 | 4 900 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 185 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 298 | 1 866 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 076 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 298 | 1 866 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 471 | 797 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 15 302 | 6 247 | 1 | 1 |
| Visi įsipareigojimai | 12 697 | 6 266 | 1 090 | 1 090 |
| Nuosavas kapitalas | 3 076 | 778 | −1 089 | −1 089 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 138 NACE 8123 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
MB "Autoluk" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 10 „Kita valymo veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžys. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 090 €, o nuosavas kapitalas — −1 089 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita valymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Panevėžio dezinfekcija" | Panevėžys | 4 548 | −11 | 3 |
| UAB Ritos švara | Panevėžys | 16 095 | 716 | 2 |
| MB "NT statybų kelias" | Panevėžys | 17 020 | 15 636 | 1 |
| UAB "Bendruva" | Panevėžys | 36 334 | 2 470 | — |
| MB "Specas" | Panevėžys | 42 594 | 350 | 3 |
| UAB R-vizija | Panevėžys | 61 225 | 4 907 | 1 |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ASTAMEGA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Vilniaus rajono profilaktinė dezinfekcijos stotis" | Rukainių k. | 0 | −2 963 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 91. vieta — TOP 100 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Panevėžys) pagal apyvartą 2023 m.
- 67. vieta — TOP 100 įmonių kita valymo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Autoluk" apyvarta?
2024 m. MB "Autoluk" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Autoluk" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima MB "Autoluk"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita valymo veikla“ (EVRK 8123), įsikūrusi Panevėžys.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Autoluk"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą