MB "Atrask, suprask save" — įmonės kodas 305399613
- Įmonės kodas
- 305399613
- PVN nr.
- 305399613
- Regionas / savivaldybė
- Šakių r. sav.
- Miestas
- Lukšiai
- Adresas
- Šakių r. sav., Lukšiai, Ežero g. 26, LT-71179, 71179 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Dec 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 24 623 | 38 868 | 43 471 | 13 542 | 31 117 |
| Visos pajamos | — | 24 623 | 38 868 | 43 471 | 13 542 | 31 117 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 19 316 | 28 671 | 27 001 | 0 | 11 078 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 699 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 18 350 | 27 237 | 25 648 | 0 | 10 486 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 711 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 041 | 23 657 | 22 323 | 19 768 | 15 856 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 18 633 | 23 814 | 50 504 | 47 182 | 61 937 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 024 | 1 584 | 1 292 | 126 | 484 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 18 650 | 45 887 | 71 535 | 66 824 | 77 309 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Atrask, suprask save" 2024 m. nurodė 31 117 € apyvartą, tai yra 129,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 6 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Šakių r. sav.. Įmonė uždirbo 10 486 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 33,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 484 €, o nuosavas kapitalas — 77 309 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "PRIC" | Gelgaudiškis | 45 201 | 1 016 | 1 |
| MB "Mercurius digital" | Grinaičių k. | 47 138 | 35 020 | 1 |
| MB "West consult" | Joginiškių k. | 255 080 | 5 390 | — |
| UAB "Baltic Consulting & Communications" | Vilnius | 31 130 | −2 010 | 1 |
| UAB "Indo Europa" | Kaunas | 31 095 | 3 195 | 1 |
| UAB "Nuoma ir kapitalas" | Vilnius | 31 075 | 121 527 | 1 |
| Procurement Partners, UAB | Vilnius | 31 189 | 725 | 1 |
| MB "JVU" | Kaunas | 31 039 | 195 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šakių r. sav.) 2024 m.
- 7. vieta — TOP 13 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šakių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 14 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šakių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Atrask, suprask save" apyvarta?
2024 m. MB "Atrask, suprask save" nurodė 31 117 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Atrask, suprask save" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 10 486 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 33,7%.
Kokia veikla užsiima MB "Atrask, suprask save"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Lukšiai, Šakių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Atrask, suprask save"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą