MB "Atisa" — įmonės kodas 304097099
- Įmonės kodas
- 304097099
- PVN nr.
- 304097099
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio g. 20, LT-82195, 82195 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Sep 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 216 | 8 368 | 9 710 | 25 363 | 16 460 | 45 505 | 35 946 | 36 255 | 19 743 |
| Visos pajamos | 7 216 | 8 368 | 9 710 | 25 363 | 16 460 | 45 505 | 35 946 | 36 255 | 19 743 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 391 | 3 419 | 3 871 | 9 430 | 77 | 18 714 | 13 722 | 12 203 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 737 |
| Grynasis pelnas | 3 198 | 3 215 | 3 263 | 7 706 | 41 | 17 737 | 12 978 | 11 593 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 737 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 772 | 7 181 | 7 713 | 16 391 | 14 995 | 24 481 | 35 576 | 43 130 | 39 782 |
| Visi įsipareigojimai | 572 | 766 | 1 035 | 2 008 | 11 577 | 3 306 | 1 423 | 2 384 | 5 773 |
| Nuosavas kapitalas | 3 200 | 6 415 | 6 678 | 14 383 | 3 418 | 21 175 | 34 153 | 40 746 | 34 009 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Atisa" 2024 m. nurodė 19 743 € apyvartą, tai yra 45,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 5 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė metus baigė patyrusi 1 737 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 773 €, o nuosavas kapitalas — 34 009 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Verslo pipirai | Radviliškis | 16 280 | 2 936 | — |
| VšĮ "Kaišiadorių projektai" | Radviliškis | 25 600 | 9 404 | 2 |
| Mažoji bendrija "Penktas šansas" | Radviliškis | 33 437 | 7 572 | 4 |
| Beehive works MB | Neringa | 19 730 | 2 586 | — |
| UAB "Juridis" | Vilnius | 19 721 | −1 044 | — |
| MB Whattodo | Varkalių k. | 19 791 | 14 690 | — |
| MB "Ntopas" | Vilnius | 19 679 | 10 322 | — |
| MB "Astrolabe-Creation" | Vilnius | 19 656 | −6 680 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Atisa" apyvarta?
2024 m. MB "Atisa" nurodė 19 743 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Atisa" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 737 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi MB "Atisa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Atisa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Atisa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą