Mažoji bendrija "Penktas šansas" — įmonės kodas 304099424
- Įmonės kodas
- 304099424
- PVN nr.
- 304099424
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio g. 20, LT-82195, 82195 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Sep 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 218 | 36 308 | 41 622 | 58 958 | 35 076 | 57 124 | 24 387 | 33 437 |
| Visos pajamos | 5 218 | 36 308 | 41 622 | 58 958 | 35 076 | 57 124 | 24 387 | 33 437 |
| Pelnas prieš mokesčius | 383 | 9 324 | 13 | 16 727 | 22 525 | 26 101 | 4 800 | 7 996 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 364 | 7 925 | 0 | 13 794 | 21 361 | 24 677 | 4 415 | 7 572 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 4 | 11 | 4 | 4 | 6 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 571 | 10 387 | 23 079 | 30 486 | 35 038 | 12 319 | 14 783 | 20 997 |
| Visi įsipareigojimai | 267 | 2 158 | 22 934 | 27 340 | 29 766 | 5 370 | 3 419 | 11 061 |
| Nuosavas kapitalas | 304 | 8 229 | 145 | 3 146 | 5 272 | 6 949 | 11 364 | 9 936 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 086 NACE 7020 įmonių (2023).
Trumpai
Mažoji bendrija "Penktas šansas" 2023 m. nurodė 33 437 € apyvartą, tai yra 37,1% daugiau nei 2022 m. ir užėmė 3 vietą tarp 7 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 7 572 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 22,6%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 061 €, o nuosavas kapitalas — 9 936 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Kaišiadorių projektai" | Radviliškis | 25 600 | 9 404 | 2 |
| MB "Atisa" | Radviliškis | 19 743 | −1 737 | 4 |
| MB Verslo pipirai | Radviliškis | 16 280 | 2 936 | — |
| MB Connectivity | Vilnius | 33 439 | 12 131 | — |
| UAB "Hikodas" | Kaunas | 33 450 | −17 373 | 2 |
| UAB "CTG" | Vilnius | 33 460 | −31 089 | 3 |
| UAB "4 guru" | Vilnius | 33 402 | 6 415 | 3 |
| MB Monterano | Vilnius | 33 485 | 31 097 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 17. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2022 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mažoji bendrija "Penktas šansas" apyvarta?
2023 m. Mažoji bendrija "Penktas šansas" nurodė 33 437 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mažoji bendrija "Penktas šansas" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 7 572 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 22,6%.
Kiek darbuotojų turi Mažoji bendrija "Penktas šansas"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Mažoji bendrija "Penktas šansas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Mažoji bendrija "Penktas šansas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą