MB Astminda — įmonės kodas 305757843

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305757843
PVN nr.
305757843
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Jaunimo g. 8C-38, LT-68254, 68254 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed May 05
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 933 €
Grynasis pelnas (2024)
626 € 9 042,9%
Grynojo pelno marža
32,4%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−2 tūkst.−1 tūkst.−1 tūkst.−50005002021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−3 tūkst.−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 933
Visos pajamos1 933
Pelnas prieš mokesčius000662
Nuostolis prieš mokesčius6591 96170
Grynasis pelnas000626
Grynasis nuostolis6591 96170
Ilgalaikis turtas0000
Trumpalaikis turtas1520565
Visi įsipareigojimai4742 5222 5272 466
Nuosavas kapitalas−459−2 520−2 527−1 901

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
32,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
436,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB Astminda 2024 m. nurodė 1 933 € apyvartą ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 626 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 32,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 466 €, o nuosavas kapitalas — −1 901 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Uždaroji akcinė bendrovė "Radvilė"Marijampolė2 869−2 518
UAB "Beauty Manija"Skaidiškių k.1 942−1 4002
MB "Kūno priežiūra"Kaunas1 995−592
MB Habibi barbershopKaunas2 000393
MB Nano studijaKaunas1 855−870
Uždaroji akcinė bendrovė "Altangaris"Vilnius1 850−4831
Individuali įmonėSkaidiškių k.1 780−2 0603
UAB "J.S Sports"Vilniaus miesto savivaldybės teritorija1 717−24 912

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB Astminda apyvarta?

2024 m. MB Astminda nurodė 1 933 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB Astminda dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 626 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 32,4%.

Kokia veikla užsiima MB Astminda?

Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą