MB "Arvineda" — įmonės kodas 304694500
- Įmonės kodas
- 304694500
- PVN nr.
- 304694500
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Draugystės pr. 10-2, LT-77150, 77150 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4776 — Gėlių, sodinukų, trąšų, gyvūnų augintinių ir jų ėdalo mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Oct 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 862 | 41 628 | 40 074 | 15 490 | 25 515 | 14 220 | 10 000 | 6 000 |
| Visos pajamos | 2 862 | 41 628 | 40 074 | 15 490 | 25 515 | 14 220 | 10 000 | 6 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 6 145 | 618 | 2 493 | 7 311 | 724 | 1 080 | 164 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 994 | 587 | 2 368 | 6 945 | 688 | 1 026 | 156 |
| Grynasis nuostolis | 3 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 642 | 3 927 | 6 114 | 7 591 | 14 382 | 15 385 | 12 351 | 15 434 |
| Visi įsipareigojimai | 5 771 | 1 062 | 2 630 | 1 770 | 1 111 | 1 426 | 3 365 | 744 |
| Nuosavas kapitalas | −3 129 | 2 865 | 3 484 | 5 821 | 13 271 | 13 959 | 8 986 | 14 690 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 405 NACE 4776 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Arvineda" 2024 m. nurodė 6 000 € apyvartą, tai yra 40,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 11 „Gėlių, sodinukų, trąšų, gyvūnų augintinių ir jų ėdalo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 156 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 744 €, o nuosavas kapitalas — 14 690 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Gėlių, sodinukų, trąšų, gyvūnų augintinių ir jų ėdalo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "SBS" | Šiauliai | 4 293 | 294 | 1 |
| UAB "Agrologika" | Šiauliai | 1 865 | −3 961 | — |
| UAB "Neriveta" | Šiauliai | 40 609 | 255 | 2 |
| MB "Karališkosios gėlės" | Šiauliai | 41 795 | 8 549 | 1 |
| MB "Akvarika" | Šiauliai | 70 543 | 2 014 | 1 |
| UAB "Viskas sodui" | Šiauliai | 81 585 | 1 169 | 2 |
| MB "Dabija" | Šiauliai | 82 854 | −6 958 | 1 |
| MB "Decorisima" | Joniškis | 5 844 | −1 673 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Arvineda" apyvarta?
2024 m. MB "Arvineda" nurodė 6 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Arvineda" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 156 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,6%.
Kiek darbuotojų turi MB "Arvineda"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Arvineda"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Gėlių, sodinukų, trąšų, gyvūnų augintinių ir jų ėdalo mažmeninė prekyba“ (EVRK 4776), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Arvineda"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą