MB Ant saldžių debesų — įmonės kodas 306147394
- Įmonės kodas
- 306147394
- PVN nr.
- 306147394
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainiai
- Miestas
- Kėdainiai
- Adresas
- Kėdainiai, Mindaugo g. 17-9, LT-57449, 57449 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Sep 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 474 | 18 291 | 14 893 |
| Visos pajamos | 1 474 | 18 291 | 14 893 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 732 | 690 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 871 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 732 | 690 |
| Grynasis nuostolis | 2 871 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 6 391 | 7 119 | 5 150 |
| Trumpalaikis turtas | 714 | 1 575 | 1 392 |
| Visi įsipareigojimai | 9 975 | 10 831 | 7 990 |
| Nuosavas kapitalas | −2 870 | −2 137 | −1 448 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
MB Ant saldžių debesų 2024 m. nurodė 14 893 € apyvartą, tai yra 18,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainiai. Įmonė uždirbo 690 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 990 €, o nuosavas kapitalas — −1 448 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Rokenrolas | Kaunas | 14 826 | 3 146 | — |
| MB Patarimai ir patyrimai | Vilnius | 14 985 | 2 738 | — |
| Lietuvių folkloro grupė "Spiečius" | Vilnius | 15 000 | −52 | — |
| Garsistas MB | Pabradė | 15 010 | 7 044 | — |
| MB Vita consilia | Lelių k. | 14 528 | −1 983 | — |
| Viešoji įstaiga "Meno gama" | Vilnius | 14 447 | 2 703 | 2 |
| Viešoji įstaiga choras "Viva" | Vilnius | 14 325 | 535 | 1 |
| VšĮ "Antžmogis" | Vilnius | 15 492 | 740 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Ant saldžių debesų apyvarta?
2024 m. MB Ant saldžių debesų nurodė 14 893 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Ant saldžių debesų dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 690 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,6%.
Kokia veikla užsiima MB Ant saldžių debesų?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Kėdainiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Ant saldžių debesų?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą