MB "Andrasa" — įmonės kodas 304497175
- Įmonės kodas
- 304497175
- PVN nr.
- LT100010823512
- Regionas / savivaldybė
- Raseinių r. sav.
- Miestas
- Girkalnis
- Adresas
- Raseinių r. sav., Girkalnis, Žemaičių g. 19, LT-60314, 60314 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5226 — Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Mar 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 112 441 | 22 066 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 112 441 | 22 066 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 10 962 | 119 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 931 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 10 962 | 88 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 931 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 889 | 15 284 | 20 409 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 820 | 2 322 | 9 868 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 69 | 12 962 | 10 541 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 139 NACE 5226 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Andrasa" 2024 m. nurodė 22 066 € apyvartą, tai yra 80,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonių Raseinių r. sav.. Įmonė uždirbo 88 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 868 €, o nuosavas kapitalas — 10 541 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB AMD GROUP | Vilnius | 22 117 | −35 848 | 1 |
| MB "Md sprendimai" | Klaipėda | 22 136 | −2 720 | — |
| UAB "MUSTANG LOGISTICS" | Vilnius | 22 200 | −18 009 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ŽILONĖ" | Vilnius | 21 924 | −1 647 | 2 |
| UAB "NORMA 5" | Vilnius | 21 909 | −2 896 | — |
| UAB "ITLT" | Mickūnai | 22 293 | −3 573 | 2 |
| MB Referia | Šiauliai | 21 707 | −3 723 | — |
| UAB "Cargoful" | Kaunas | 22 700 | 209 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseinių r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Raseinių r. sav.) 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — TOP 25 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Raseinių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Raseinių r. sav.) 2024 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Raseinių r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Raseinių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Andrasa" apyvarta?
2024 m. MB "Andrasa" nurodė 22 066 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Andrasa" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 88 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,4%.
Kiek darbuotojų turi MB "Andrasa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Andrasa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ (EVRK 5226), įsikūrusi Girkalnis, Raseinių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Andrasa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą