MB "Amatis" — įmonės kodas 304952445
- Įmonės kodas
- 304952445
- PVN nr.
- 304952445
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Štadvilių k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Zarasų sen., Štadvilių k., Slėnio g. 10, LT-32103, 32103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3100 — Baldų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Nov 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−701 €▼ 180,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 300 | 19 295 | 6 190 | 17 425 | 2 250 | — |
| Visos pajamos | 2 300 | 19 295 | 6 190 | 17 425 | 2 250 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 545 | 4 234 | 128 | 1 577 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 250 | 701 |
| Grynasis pelnas | 545 | 4 234 | 128 | 1 577 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 250 | 701 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 35 025 | 28 020 | 21 015 | 14 010 | 7 005 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 892 | 4 992 | 1 230 | 2 792 | 1 392 | 691 |
| Visi įsipareigojimai | 20 377 | 1 910 | 1 580 | 1 744 | 600 | 600 |
| Nuosavas kapitalas | 1 045 | 4 734 | 628 | 2 077 | 250 | −201 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 095 NACE 3100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 701 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 600 €, o nuosavas kapitalas — −201 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar MB "Amatis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 701 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Amatis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Baldų gamyba“ (EVRK 3100), įsikūrusi Štadvilių k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Amatis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą