MB "Aktinidijų ferma" — įmonės kodas 305364473
- Įmonės kodas
- 305364473
- PVN nr.
- 305364473
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Randamonių k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Randamonių k., Girininkijos g. 6, LT-66442, 66442 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7210 — Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Nov 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 680 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 680 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 440 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 7 145 | 1 076 | 38 | 611 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 440 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 7 145 | 1 076 | 38 | 611 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 100 | 15 011 | 55 | 17 | 1 | 8 683 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 22 056 | 8 176 | 8 176 | 8 771 | 10 013 |
| Nuosavas kapitalas | 100 | −7 045 | −8 121 | −8 159 | −8 770 | −1 330 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 259 NACE 7210 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Aktinidijų ferma" 2024 m. nurodė 8 680 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 7 440 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 85,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 013 €, o nuosavas kapitalas — −1 330 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Kokybės ir paslaugų centras | Kaunas | 8 743 | −2 424 | — |
| UAB "Amber charge" | Palanga | 8 813 | −63 | 3 |
| Viešoji įstaiga Sužalojimų prevencijos centras | Kaunas | 8 513 | −4 603 | 2 |
| MB "Ulsontech" | Kaunas | 9 000 | 1 575 | — |
| MB Luko laboratorija | Ukmergė | 9 030 | 2 025 | — |
| Mažoji bendrija Frontline medical solutions | Kaunas | 9 102 | 3 131 | — |
| UAB "In genes" | Vilnius | 8 188 | 6 426 | 1 |
| MB "Technologijų spektras" | Vilnius | 8 000 | 5 458 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — TOP 12 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Aktinidijų ferma" apyvarta?
2024 m. MB "Aktinidijų ferma" nurodė 8 680 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Aktinidijų ferma" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 440 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 85,7%.
Kokia veikla užsiima MB "Aktinidijų ferma"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų gamtos mokslų ir inžinerijos moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla“ (EVRK 7210), įsikūrusi Randamonių k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Aktinidijų ferma"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą