MB "121 studija" — įmonės kodas 304014356
- Įmonės kodas
- 304014356
- PVN nr.
- 304014356
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Tilžės g. 168-1, LT-76296, 76296 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9012 — Vaizduojamojo meno kūrimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Apr 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 439 | 12 060 | 11 034 | 16 621 | 17 513 | 19 420 | 11 322 | 8 595 | 16 567 | 9 853 |
| Visos pajamos | 2 439 | 12 060 | 11 034 | 16 621 | 17 513 | 19 420 | 11 322 | 8 595 | 16 567 | 9 853 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 864 | 7 205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 334 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 809 | 321 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 771 | 6 845 | 4 314 | 8 044 | 7 727 | 12 938 | 4 797 | 0 | 0 | 333 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 809 | 321 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 2 333 | 1 534 | 734 | 13 538 | 1 | 451 | 236 | 20 | 2 | 2 |
| Trumpalaikis turtas | 2 131 | 6 337 | 7 051 | 0 | 18 492 | 30 616 | 29 976 | 27 643 | 26 951 | 23 259 |
| Visi įsipareigojimai | 93 | 360 | 1 566 | 1 300 | 281 | 0 | 2 333 | 592 | 204 | 518 |
| Nuosavas kapitalas | 4 371 | 7 511 | 6 219 | 12 263 | 18 248 | 29 603 | 27 879 | 27 071 | 26 749 | 22 743 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 28 NACE 9012 įmonių (2024).
Trumpai
MB "121 studija" 2024 m. nurodė 9 853 € apyvartą, tai yra 40,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Vaizduojamojo meno kūrimas“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 333 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 518 €, o nuosavas kapitalas — 22 743 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vaizduojamojo meno kūrimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Neatšaukti atidarymai" | Šiauliai | 7 500 | −1 223 | — |
| VšĮ ANIMA MUNDI ACADEMIA | Šiauliai | 4 281 | −45 | 1 |
| MB "Mindsculpt" | Vilnius | 9 739 | −20 582 | — |
| Individuali įmonė | Žemųjų Rusokų vs. | 9 249 | 4 220 | — |
| Viešoji įstaiga "EDEA LT" | Dailidžių k. | 10 570 | −3 527 | 1 |
| MB "Meno ūsas" | Beloniškių k. | 11 131 | 4 981 | — |
| MB "Sauja dangaus" | Akademija | 8 554 | −5 150 | — |
| Individuali įmonė | Klaipėda | 11 180 | 220 | — |
Įtraukta į reitingus
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės vaizduojamojo meno kūrimas veiklos srityje 2024 m.
- 91. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių vaizduojamojo meno kūrimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 21. vieta — TOP 25 įmonių vaizduojamojo meno kūrimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "121 studija" apyvarta?
2024 m. MB "121 studija" nurodė 9 853 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "121 studija" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 333 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,4%.
Kokia veikla užsiima MB "121 studija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vaizduojamojo meno kūrimas“ (EVRK 9012), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "121 studija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą