Mažoji bendrija "Emelsa" — įmonės kodas 305407921
- Įmonės kodas
- 305407921
- PVN nr.
- LT100013036711
- Regionas / savivaldybė
- Prienų r. sav.
- Miestas
- Važatkiemio k.
- Adresas
- Prienų r. sav., Ašmintos sen., Važatkiemio k., Debesų g. 10, LT-59327, 59327 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Dec 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 429 008 | 520 661 | 14 050 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 429 008 | 520 661 | 14 050 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 4 350 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 6 550 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 697 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 6 550 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 88 | 23 867 | 19 705 | 75 721 | 216 476 |
| Trumpalaikis turtas | 161 996 | 209 261 | 195 055 | 21 766 | 27 145 |
| Visi įsipareigojimai | 11 836 | 123 435 | 8 929 | 41 970 | 57 086 |
| Nuosavas kapitalas | 150 248 | 109 693 | 205 831 | 55 517 | 186 535 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
Mažoji bendrija "Emelsa" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 17 vietą tarp 17 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Prienų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 57 086 €, o nuosavas kapitalas — 186 535 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Biocomposite house | Ignacavos k. | 1 690 | −12 113 | 1 |
| Vyto projektai UAB | Jieznas | 5 400 | 2 304 | 2 |
| MB Ertaisa | Mauručių k. | 8 008 | −7 660 | — |
| MB Vaidkasa | Poliesio k. | 16 975 | 6 949 | — |
| MB "Erkosta" | Jieznas | 39 390 | 5 924 | 1 |
| MB Kuncė | Būdininkų k. 6 | 49 851 | 8 395 | — |
| Restauravimo sprendimai MB | Veiveriai | 60 981 | 15 927 | 1 |
| MB "Statbera" | Veiveriai | 73 893 | 7 116 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 65. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2023 m.
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausios Prienų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausios Prienų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Mažoji bendrija "Emelsa" apyvarta?
2024 m. Mažoji bendrija "Emelsa" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Mažoji bendrija "Emelsa" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Mažoji bendrija "Emelsa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Mažoji bendrija "Emelsa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Važatkiemio k., Prienų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Mažoji bendrija "Emelsa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą