Marijampolės moterų verslininkių ir vadybininkių klubas — įmonės kodas 302547708

Įmonės kodas
302547708
PVN nr.
302547708
Regionas / savivaldybė
Marijampolė
Miestas
Marijampolė
Adresas
Marijampolė, Lietuvininkų g. 14, LT-68300, 68300 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9411 — Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Wed Sep 22
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
205 € 34,9%
Grynasis pelnas (2024)
0 €
Grynojo pelno marža
0,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

01002003004002015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

01002003004002015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

01002003004002015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

01002003004002015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos328176144352249226395175315205
Visos pajamos328176144352249226395175315205
Pelnas prieš mokesčius000000395000
Nuostolis prieš mokesčius0000000000
Grynasis pelnas000000395000
Grynasis nuostolis0000000000
Ilgalaikis turtas000000
Trumpalaikis turtas191386507419513513
Visi įsipareigojimai000000
Nuosavas kapitalas0000000395331331

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 167 NACE 9411 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Marijampolės moterų verslininkių ir vadybininkių klubas 2024 m. nurodė 205 € apyvartą, tai yra 34,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Marijampolės moterų verslininkių ir vadybininkių klubas apyvarta?

2024 m. Marijampolės moterų verslininkių ir vadybininkių klubas nurodė 205 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Marijampolės moterų verslininkių ir vadybininkių klubas dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.

Kokia veikla užsiima Marijampolės moterų verslininkių ir vadybininkių klubas?

Pagrindinė veiklos sritis – „Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9411), įsikūrusi Marijampolė.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą