Marijampolės menų ir renginių asociacija — įmonės kodas 305095489
- Įmonės kodas
- 305095489
- PVN nr.
- 305095489
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, P. Butlerienės g. 11-3, LT-68306, 68306 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Mar 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 508 | 17 472 | 2 765 | 348 | 61 |
| Visos pajamos | 8 508 | 17 472 | 2 765 | 348 | 61 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 864 | 184 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 269 | 281 | 0 | 0 | 97 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 864 | 184 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 269 | 281 | 0 | 0 | 97 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 680 | 595 | 510 | 425 | 383 |
| Trumpalaikis turtas | 3 730 | 164 | 6 | 57 | 2 |
| Visi įsipareigojimai | 950 | 1 279 | 218 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −269 | −550 | 298 | 482 | 385 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 951 NACE 9329 įmonių (2023).
Trumpai
Marijampolės menų ir renginių asociacija 2023 m. nurodė 61 € apyvartą, tai yra 82,5% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 6 vietą tarp 9 „Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 97 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 385 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolės ugniagesių klubas | Marijampolė | 54 | 0 | — |
| MB "LD projektai" | Marijampolė | 350 | −1 024 | — |
| Majamio autoklubas | Marijampolė | 790 | 736 | — |
| VšĮ "Divenira" | Marijampolė | 2 226 | 97 | — |
| MB "Spalvų pilis" | Marijampolė | 5 874 | 97 | — |
| UAB "Erinesta" | Marijampolė | 14 290 | −5 471 | — |
| Išbandyk tai MB | Marijampolė | 16 588 | 11 770 | — |
| MB Cinamonė | Marijampolė | 20 549 | −11 544 | 4 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Marijampolės menų ir renginių asociacija apyvarta?
2023 m. Marijampolės menų ir renginių asociacija nurodė 61 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Marijampolės menų ir renginių asociacija dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 97 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Marijampolės menų ir renginių asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla“ (EVRK 9329), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės Marijampolės menų ir renginių asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą