"Lukmedis", UAB — įmonės kodas 302709569
- Įmonės kodas
- 302709569
- PVN nr.
- LT100006807519
- Regionas / savivaldybė
- Šilutės r. sav.
- Miestas
- Vilkyčių k.
- Adresas
- Šilutės r. sav., Saugų sen., Vilkyčių k., Vilkyčių g. 7, LT-99370, 99370 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1611 — Medienos pjaustymas ir obliavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
9▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 253 189 | 232 244 | 313 479 | 361 559 | 333 851 | 268 901 | 508 977 | 826 442 | — | — |
| Visos pajamos | 253 189 | 232 244 | 313 479 | 361 559 | 333 851 | 268 901 | 508 977 | 826 442 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 688 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 350 | 1 025 | 1 004 | 1 338 | 13 404 | 16 356 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 688 | 1 421 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 14 | 12 | 11 | 14 | 15 | 9 | 9 |
| Ilgalaikis turtas | 159 239 | 174 623 | 136 981 | 202 791 | 199 960 | 197 129 | 71 388 | 67 417 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 61 535 | 71 994 | 70 682 | 52 491 | 40 985 | 34 640 | 111 636 | 162 145 | 0 | 65 270 |
| Visi įsipareigojimai | 111 708 | 134 672 | 151 221 | 115 341 | 99 681 | 90 807 | 107 734 | 143 037 | 0 | 52 027 |
| Nuosavas kapitalas | 109 066 | 107 645 | 47 465 | 109 102 | 110 283 | 111 621 | 60 904 | 77 260 | — | 13 243 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 53 286 | 53 286 | 53 286 | 53 286 | 53 286 | 53 286 | 53 286 | 53 286 | 53 286 | 53 286 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 273 NACE 1611 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 52 027 €, o nuosavas kapitalas — 13 243 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Šilutės r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilutės r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Šilutės r. sav.) 2023 m.
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilutės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šilutės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 27. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šilutės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilutės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausios Šilutės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2022 m.
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2022 m.
- 88. vieta — TOP 100 įmonių medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 14. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šilutės r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilutės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausios Šilutės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilutės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausios Šilutės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilutės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilutės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 59. vieta — Didžiausios Šilutės r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilutės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar "Lukmedis", UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi "Lukmedis", UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "Lukmedis", UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos pjaustymas ir obliavimas“ (EVRK 1611), įsikūrusi Vilkyčių k., Šilutės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Lukmedis", UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą