Lietuvos žiemos sporto centras — įmonės kodas 155515118

Įmonės kodas
155515118
PVN nr.
LT555151113
Regionas / savivaldybė
Ignalina
Miestas
Ignalina
Adresas
Ignalina, Sporto g. 3, LT-30127, 30127 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Tue Jun 10
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 589 € 96,3%
Grynasis pelnas (2024)
−1 542 € 85,6%
Grynojo pelno marža
−97,0%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.20152016201720182021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−15 tūkst.−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20152016201720182021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.20152016201720182021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0246820152016201720182021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.20152016201720182021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20152016201720182021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos97 959120 67593 860117 660122 25589 79643 0961 589
Visos pajamos97 959120 67593 860117 660122 25589 79643 0961 589
Pelnas prieš mokesčius83131267300017 09200
Nuostolis prieš mokesčius00001 573010 7411 542
Grynasis pelnas83131267300017 09200
Grynasis nuostolis00001 573010 7411 542
Vidutinis darbuotojų skaičius74311
Ilgalaikis turtas71 31171 877145 292140 56352 90438 57628 77121 303
Trumpalaikis turtas34 28430 83519 36420 72312 86311 71016 0157 145
Visi įsipareigojimai7 72815 7895 55610 01626 2834 02918 62715 988
Nuosavas kapitalas42 29325 82420 29115 853−7 07910 013−728−2 270

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−97,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
1 589 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
56,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Lietuvos žiemos sporto centras 2024 m. nurodė 1 589 € apyvartą, tai yra 96,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 5 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė metus baigė patyrusi 1 542 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 15 988 €, o nuosavas kapitalas — −2 270 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Lietuvos žiemos sporto centras apyvarta?

2024 m. Lietuvos žiemos sporto centras nurodė 1 589 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Lietuvos žiemos sporto centras dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 1 542 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi Lietuvos žiemos sporto centras?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Lietuvos žiemos sporto centras?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Ignalina.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą