Lietuvos ūkininkių draugijos Šilalės rajono skyrius — įmonės kodas 177978058
- Įmonės kodas
- 177978058
- PVN nr.
- 177978058
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Balsių k.
- Adresas
- Šilalės r. sav., Šilalės kaimiškoji sen., Balsių k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Mar 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 607 | 550 | 1 683 | 1 065 | 685 | 281 | 200 | 390 | 969 | 785 |
| Visos pajamos | 607 | 550 | 1 683 | 1 065 | 685 | 281 | 200 | 390 | 969 | 785 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 83 | 148 | 0 | 0 | 42 | 105 | 4 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 83 | 148 | 0 | 0 | 42 | 105 | 4 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 463 | 1 089 | 365 | 83 | 231 | 0 | 200 | 390 | 870 | 785 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 785 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos ūkininkių draugijos Šilalės rajono skyrius 2024 m. nurodė 785 € apyvartą, tai yra 19,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 8 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 4 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 785 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Šilalės skyriaus "JŪROS" medžiotojų būrelis | Teneniai | 4 909 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Gvaldai" | Kvėdarna | 5 683 | −74 | — |
| Šilalės rajono Vingininkų medžiotojų klubas | Vingininkų k. | 6 079 | −5 929 | — |
| Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Šilalės skyriaus Kvėdarnos medžiotojų klubas | Gražjūrio k. 14 | 10 801 | 3 632 | — |
| Šilalės rajono dviračių sporto klubas "KVĖDARNA" | Kvėdarna | 25 226 | 592 | — |
| Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Šilalės skyriaus "Medvėgalio" medžiotojų burelis | Laukuva | 29 382 | 1 228 | — |
| Ignalinos rajono policijos asociacija | Ignalina | 785 | 0 | — |
| Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Kauno apskrities skyrius | Kaunas | 783 | 143 | — |
Įtraukta į reitingus
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Šilalės r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos ūkininkių draugijos Šilalės rajono skyrius apyvarta?
2024 m. Lietuvos ūkininkių draugijos Šilalės rajono skyrius nurodė 785 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos ūkininkių draugijos Šilalės rajono skyrius dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,5%.
Kokia veikla užsiima Lietuvos ūkininkių draugijos Šilalės rajono skyrius?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Balsių k., Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos ūkininkių draugijos Šilalės rajono skyrius?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą