Lietuvos taksų mylėtojų klubas — įmonės kodas 302558569
- Įmonės kodas
- 302558569
- PVN nr.
- 302558569
- Regionas / savivaldybė
- Kaišiadorys
- Miestas
- Kaišiadorys
- Adresas
- Kaišiadorys, Aušros Tako g. 13A, LT-56178, 56178 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Oct 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 338 | 5 246 | 13 210 | 8 896 | 5 445 | 4 024 | 4 965 | 4 636 | 9 157 | 5 931 |
| Visos pajamos | 3 338 | 5 246 | 13 210 | 8 896 | 5 445 | 4 024 | 4 965 | 4 636 | 9 157 | 5 931 |
| Pelnas prieš mokesčius | 78 | 290 | 2 093 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 495 | 480 | 669 | 0 | 1 255 | 324 | 0 |
| Grynasis pelnas | 78 | 290 | 2 093 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 495 | 480 | 669 | 0 | 1 255 | 324 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 814 | 6 845 | 7 209 | 4 710 | 4 900 | 4 828 | 4 234 | 5 132 | 4 501 | 3 813 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 075 | 500 | 549 | 416 | 240 | 376 | 1 968 | 1 295 | 329 |
| Nuosavas kapitalas | 799 | 1 089 | 3 182 | 2 687 | 2 207 | 1 538 | 1 579 | 324 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos taksų mylėtojų klubas 2024 m. nurodė 5 931 € apyvartą, tai yra 35,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 14 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kaišiadorys. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 329 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kaišiadorių rajono pensininkų klubas | Kaišiadorys | 6 104 | 0 | 1 |
| Asociacija "Žalieji velniai" | Kaišiadorys | 5 144 | −1 090 | — |
| Kaišiadorių miesto centro bendruomenė | Kaišiadorys | 4 888 | 0 | — |
| Lietuvos rajonų ligoninių ir sveikatos centrų asociacija | Kaišiadorys | 3 098 | 0 | — |
| Kaišiadorių senamiesčio bendruomenė | Kaišiadorys | 2 084 | 0 | — |
| Kaišiadorių senjorų klubas | Kaišiadorys | 1 776 | −354 | — |
| Asociacija Kaišiadorių rajono vietos veiklos grupė | Kaišiadorys | 1 500 | 0 | 4 |
| Aktyvaus poilsio propagavimo asociacija | Kaišiadorys | 12 293 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kaišiadorys) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kaišiadorys) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos taksų mylėtojų klubas apyvarta?
2024 m. Lietuvos taksų mylėtojų klubas nurodė 5 931 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos taksų mylėtojų klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Lietuvos taksų mylėtojų klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Kaišiadorys.
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos taksų mylėtojų klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą