Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija — įmonės kodas 193449727
- Įmonės kodas
- 193449727
- PVN nr.
- 193449727
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Vytauto g. 152, LT-76334, 76334 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9420 — Profesinių sąjungų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Feb 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 11 781 | 18 029 | 26 556 | 10 641 | 15 308 | 410 | 5 305 | 1 645 | 693 | 305 |
| Visos pajamos | 11 781 | 18 029 | 26 556 | 10 641 | 15 308 | 410 | 5 305 | 1 645 | 693 | 305 |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 | 0 | 494 | 0 | 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 61 | 0 | 14 | 0 | 2 154 | 242 | 1 485 | 1 514 | 1 836 |
| Grynasis pelnas | 11 | 0 | 494 | 0 | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 61 | 0 | 14 | 0 | 2 154 | 242 | 1 485 | 1 514 | 1 836 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 308 | 155 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 4 557 | 4 698 | 6 987 | 5 494 | 5 830 | 3 486 | 3 400 | 1 731 | 216 | 182 |
| Visi įsipareigojimai | 265 | 314 | 1 955 | 476 | 540 | 352 | 508 | 323 | 322 | 2 124 |
| Nuosavas kapitalas | 4 588 | 4 539 | 5 033 | 5 019 | 5 291 | 3 135 | 2 893 | 1 409 | −105 | −1 941 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 NACE 9420 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija 2024 m. nurodė 305 € apyvartą, tai yra 56,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Profesinių sąjungų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 1 836 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 124 €, o nuosavas kapitalas — −1 941 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių sąjungų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| JONAVOS KINOLOGŲ KLUBAS | Jurkonių k. | 425 | 0 | — |
| Lietuvos medžiotojų sąjunga "Gamta" Panevėžio skyrius | Vilnius | 3 680 | 98 | — |
| Asociacija PMI Lithuania Chapter | Vilnius | 5 931 | −3 209 | 1 |
| Lietuvos statybos inžinierių sąjunga | Vilnius | 53 530 | −7 074 | 3 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija apyvarta?
2024 m. Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija nurodė 305 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 836 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių sąjungų veikla“ (EVRK 9420), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Šiaulių apskrities bendrija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą