Lietuvos savanorių gaisrininkų draugija — įmonės kodas 193432069
- Įmonės kodas
- 193432069
- PVN nr.
- LT100001388819
- Regionas / savivaldybė
- Plungė
- Miestas
- Plungė
- Adresas
- Plungė, Vytauto g. 21-5, LT-90123, 90123 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Nov 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 57 792 | 82 879 | 117 206 | 81 281 | 166 094 | 13 280 | 5 154 | 2 414 | 2 955 | 0 |
| Visos pajamos | 57 792 | 82 879 | 117 206 | 81 281 | 166 094 | 13 280 | 5 154 | 2 414 | 2 955 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 23 715 | 0 | 5 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 24 646 | 10 587 | 0 | 18 214 | 0 | 8 531 | 4 248 | 6 065 | 2 945 | 5 701 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 23 266 | 0 | 4 914 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 24 646 | 10 587 | 0 | 18 214 | 0 | 8 531 | 4 248 | 6 065 | 2 945 | 5 701 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 4 | 2 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 31 585 | 29 261 | 2 945 | 2 224 | 16 673 | 12 788 | 9 228 | 6 106 | 3 581 | 1 056 |
| Trumpalaikis turtas | 22 779 | 16 522 | 49 208 | 39 086 | 22 260 | 14 558 | 12 701 | 9 521 | 8 827 | 5 639 |
| Visi įsipareigojimai | 40 871 | 23 964 | 6 708 | 14 076 | 6 785 | 3 570 | 2 561 | 2 323 | 2 049 | 2 037 |
| Nuosavas kapitalas | 13 307 | 21 545 | 45 445 | 27 234 | 32 148 | 23 617 | 19 368 | 13 304 | 32 606 | 32 606 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos savanorių gaisrininkų draugija 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 11 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Plungė. Įmonė metus baigė patyrusi 5 701 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 037 €, o nuosavas kapitalas — 32 606 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Žemaičių kultūros draugijos Plungės skyrius "Gondinga" | Plungė | 0 | 0 | — |
| Plungės rajono automobilių sporto klubas "Bulius" | Plungė | 0 | 0 | — |
| Plungės rajono invalidų sporto klubas "Atgaiva" | Plungė | 0 | 0 | — |
| Plungės rajono jėgos sporto klubas "Plungės meška" | Plungė | 0 | 0 | — |
| Nevyriausybinė visuomeninė organizacija "Krantas" | Plungė | 0 | 0 | — |
| Klubas "Oginskių dvaro bičiuliai" | Plungė | 0 | 0 | — |
| Sporto klubas "Voras" | Plungė | 0 | 0 | — |
| Medžiotojų būrelis "Tauras" | Plungė | 808 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2020 m.
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos savanorių gaisrininkų draugija apyvarta?
2024 m. Lietuvos savanorių gaisrininkų draugija nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos savanorių gaisrininkų draugija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 701 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Lietuvos savanorių gaisrininkų draugija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Plungė.
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos savanorių gaisrininkų draugija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą