Lietuvos laisvės armijos karių ir rėmėjų sąjunga — įmonės kodas 300123326

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
300123326
PVN nr.
300123326
Regionas / savivaldybė
Rietavas
Miestas
Rietavas
Adresas
Rietavas, L. Ivinskio g. 4, LT-90311, 90311 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Tue Jun 14
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 418 € 22,3%
Grynasis pelnas (2024)
1 193 € 11,6%
Grynojo pelno marža
84,1%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2018–2024, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.201820202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

02004006008001 tūkst.1 tūkst.1 tūkst.201820202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.201820202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.201820202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201820202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos00001 8261 418
Visos pajamos00001 8261 418
Pelnas prieš mokesčius00001 3491 193
Nuostolis prieš mokesčius000000
Grynasis pelnas00001 3491 193
Grynasis nuostolis000000
Ilgalaikis turtas0001 8261 349
Trumpalaikis turtas00000
Visi įsipareigojimai000000
Nuosavas kapitalas00001 8261 349

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
84,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
88,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Lietuvos laisvės armijos karių ir rėmėjų sąjunga 2024 m. nurodė 1 418 € apyvartą, tai yra 22,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 10 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Rietavas. Įmonė uždirbo 1 193 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 84,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 349 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Lietuvos laisvės armijos karių ir rėmėjų sąjunga apyvarta?

2024 m. Lietuvos laisvės armijos karių ir rėmėjų sąjunga nurodė 1 418 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Lietuvos laisvės armijos karių ir rėmėjų sąjunga dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 193 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 84,1%.

Kokia veikla užsiima Lietuvos laisvės armijos karių ir rėmėjų sąjunga?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Rietavas.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą