Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija — įmonės kodas 165714588
- Įmonės kodas
- 165714588
- PVN nr.
- LT100007126819
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Trakiškių k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Trakiškių k., Trakėnų g. 14, LT-68115, 68115 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9411 — Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Nov 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 152 182 | 138 398 | 206 165 | 206 028 | 183 437 | 13 271 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 152 182 | 138 398 | 206 165 | 206 028 | 183 437 | 13 271 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 641 | 4 318 | 1 087 | 1 948 | 145 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 641 | 4 341 | 1 087 | 1 948 | 145 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 199 | — | 211 | 7 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 212 854 | — | 132 607 | 149 760 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 641 | 123 727 | 0 | 3 035 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 167 NACE 9411 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija 2024 m. nurodė 13 271 € apyvartą, tai yra 92,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė uždirbo 86 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Nacionalinė medikų asociacija | Kaunas | 13 557 | 0 | — |
| Baltijos vadybos plėtros asociacija | Kaunas | 13 572 | 0 | 1 |
| Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija | Vilnius | 12 915 | 0 | 1 |
| Privačių dializės įstaigų asociacija | Klaipėda | 13 760 | 0 | — |
| Lietuvos galvijų veisėjų asociacija | Kaunas | 12 703 | 0 | 6 |
| Lietuvos kriminologų asociacija | Vilnius | 12 690 | 781 | 1 |
| MB "Perfect Assistant" | Vilnius | 12 611 | −1 237 | — |
| RESPUBLIKINĖ LANGŲ IR DURŲ GAMINTOJŲ ASOCIACIJA | Vilnius | 12 467 | 0 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 68 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 63. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje 2024 m.
- 3. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 40. vieta — TOP 100 įmonių verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.
- 100. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 38. vieta — TOP 100 įmonių verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 87. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.
- 42. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija apyvarta?
2024 m. Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija nurodė 13 271 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 86 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,6%.
Kiek darbuotojų turi Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9411), įsikūrusi Trakiškių k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą