Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga — įmonės kodas 195728490
- Įmonės kodas
- 195728490
- PVN nr.
- 195728490
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Laisvės pr. 85-28, LT-06123, 06123 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Dec 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 10 268 | 12 702 | 11 691 | 3 112 | 402 | 164 | 116 | 164 | 61 | 0 |
| Visos pajamos | 10 268 | 12 702 | 11 691 | 3 112 | 402 | 164 | 116 | 164 | 61 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 092 | 0 | 479 | 910 | 0 | 187 | 55 | 43 | 86 | 10 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 092 | 0 | 479 | 910 | 0 | 187 | 55 | 43 | 86 | 10 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | — | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 3 221 | 663 | 687 | 380 | 240 | 100 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Trumpalaikis turtas | 1 662 | 1 665 | 1 315 | 392 | 237 | 100 | 140 | 97 | 10 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 154 | 73 | 84 | 10 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 83 | 1 776 | 1 297 | 387 | 387 | 200 | 147 | 104 | 17 | 7 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 578 vietą tarp 690 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 10 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 7 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VILNIAUS MIESTO LAISVŲJŲ IMTYNIŲ SPORTO KLUBAS "DE LUTTE" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija Tarptautinis žmogaus intelektualinių-psichinių galimybių tyrimo ir vystymo centras "ORACULUM" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Vilniaus rokiškėnų klubas "Pragiedruliai" | Vilnius | 0 | −996 | — |
| Vilniaus miesto priešgaisrinės apsaugos darbuotojų sporto klubas "Florijonas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Baikeliai" | Vilnius | 0 | −90 | — |
| Vilniaus mokytojų namų B. Petrulionio turizmo klubas | Vilnius | 0 | −1 235 | — |
| Vilniaus visuomeninių iniciatyvų centras "Demokratija Baltarusijai" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga Futbolo rinktinių fondas | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga apyvarta?
2024 m. Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 10 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą